Leżaki na plaży
Źródło: Obraz Uwe Kern z Pixabay

Zanzibar jako kierunek bez obowiązkowych testów - zobacz polecane hotele

30 Listopada 2020

W listopadzie ruszyły loty na piękną i rajską wyspę Zanzibar. Klienci spragnieni promieni słonecznych mogą wypocząć w komfortowym hotelu położonym przy morzu i korzystać z uroków wyspy.

Podróżując w tym trudnym czasie na Zanzibar, gdzie nie ma obowiązku posiadania negatywnego wyniku testu Klienci chętnie wybierają wypoczynek w jednym z kilkunastu komfortowych hoteli.

Spójrzmy na trzy najciekawsze propozycje:

1. Hotel Melia Zanzibar

Hotel Melia Zanzibar to idealny wybór na romantyczny wypoczynek w zachwycającej i tropikalnej scenerii. Pięknie położony hotel, tuż przy bajecznej i białej plaży, otoczony jest soczystą roślinnością. Zapewnia doskonałe warunki do komfortowego i błogiego odpoczynku. Do dyspozycji Goście mają basen infinity z widokiem na ocean, bar przy plaży, kilka restauracji i eleganckie centrum spa. Przestronne pokoje urządzone są bardzo gustownie i wyposażone we wszelkie potrzebne udogodnienia. Firmowany przez znaną hotelarską sieć Melia, hotel gwarantuje profesjonalny serwis i wysoki standard usług.

Zanzibar, plaża przy Hotelu Melia ZanzibarZanzibar, plaża przy Hotelu Melia Zanzibar
www.melia-zanzibar.com

2. Hotel Neptune Pwani Beach Resort & Spa

Najwyższy światowy poziom i wszystko, co najbardziej fascynujące w przyrodzie i architekturze Zanzibaru, łączy się w tym luksusowym i fantastycznie wyposażonym hotelu. Najpiękniejsze etniczne motywy i kunsztownie rzeźbione meble ozdabiają komfortowe pokoje, wyposażone w nowoczesne łazienki. W idealnie utrzymanym, soczyście zielonym ogrodzie, gdzie czeka na nas pełen relaks przy największych basenach na Zanzibarze! Zjawiskowa biała plaża i szmaragdowy ocean zahipnotyzują swoimi widokami nie tylko romantyków. Pięknie zaaranżowane spa zaprasza na znakomite zabiegi, wykonywane przez personel z Tajlandii. Goście z całego świata wysoko oceniają wyśmienitą kuchnię oraz sympatyczną i kompetentną obsługę.

Zanzibar, Hotel Neptune Pwani Beach Resort & SpaZanzibar, Hotel Neptune Pwani Beach Resort & Spa
www.neptunehotels.com

3. Hotel Bluebay Beach Resort & Spa

Bajkowo położony przy białej plaży z delikatnym, miękkim piaskiem hotel Bluebay Beach Resort & Spa, tworzy zachwycający pejzaż na tle turkusowego oceanu z unoszącymi się na wodzie tradycyjnymi łodziami. Utrzymany jest w najlepszym lokalnym stylu, łączy piękną kolorystykę i lokalne surowce z nowoczesnymi wygodami. Stylowe bungalowy z dachami makuti i piękny basen są idealnie wkomponowane w wypielęgnowany, tropikalny ogród z tysiącem palm. Hotel jest laureatem państwowego wyróżnienia za szczególną dbałość o środowisko i stosowanie nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań technologicznych. Klienci bardzo cenią sobie wypoczynek w Hotelu.

Zanzibar, plaża przy Hotelu Bluebay Beach Resort & SpaZanzibar, plaża przy Hotelu Bluebay Beach Resort & Spawww.bluebayzanzibar.com

Wypoczynek na Zanzibarze to oderwanie się od codziennego życia, to skosztowanie cudownej pogody, fantastycznej kuchni, kąpiel w ciepły oceanie i wreszcie poznanie lokalnej kultury. Idealne miejsce na wypoczynek, szczególnie w obecnym czasie gdzie nie jest wymagane posiadanie negatywnego wyniku testu na Covid-19...

Źródło: materiały Biura Podróży Itaka

Następny artykuł