covid-5027031_1920
Źródło: Obraz Vesna Harni z Pixabay

Wyspy Kanaryjskie - dla klientów Itaki zniżka -15% na testy Covid-19

7 Listopada 2020

Klienci Biura Podróży Itaka mogą wykonać testy na Covid-19 przed wylotem z Polski w laboratoriach medycznych Diagnostyka. Otrzymają dzięki temu rabat w wysokości 15%. Koszt takiego testu po zniżce wyniesie 187 zł za osobę.

Przypomnijmy, na Wyspach Kanaryjskich z dniem 14.11.2020 roku zostanie wprowadzony obowiązek okazania przy zakwaterowaniu w hotelu negatywnego wyniku testu na Covid-19. Akceptowane są wyniki testów antygenowych. Obowiązek dotyczy wszystkich podróżnych, którzy ukończyli 7. rok życia.

Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki:

  • musi być wystawione przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid),
  • wynik testu musi być ważny przez 72 godz. od pobrania próbek,
  • zaświadczenie musi zawierać: datę i godzinę wykonania testu, dane osoby wykonującej test, nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania, charakter laboratorium, jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

Klienci Biura Podróży Itaka mogą wykonać testy antygenowe jeszcze w Polsce przed wylotem. Wyniki tych testów będą honorowane na Wyspach Kanaryjskich. Wraz z siecią laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA Itaka przygotowała specjalnie dla naszych Klientów możliwość wykonania badania w specjalnej cenie, niższej o 15% od ceny rynkowej. Koszt takiego testu po zniżce wyniesie 187 zł za osobę.

Oferta ta jest dostępna dla Klientów, którzy wykupili lub wykupią ofertę pobytu na Wyspach Kanaryjskich. Z ceny specjalnej można skorzystać dokonując zakupu testu wyłącznie za pośrednictwem linku dostępnego po zalogowaniu do swojej Strefy Klienta. Docelowo usługa wykonania testu będzie dostępna w ok. 100 placówkach na terenie całego kraju.

Link do strony internetowej na której można już zapoznać się z ofertą: https://diag.pl/sklep/pakiety/koronawirus-sars-cov-2-antygen-test-jakosciowy-z-zaswiadczeniem-lekarskim-w-j-angielskim/

Osoby, które nie wykonają testu przed wylotem będą musiały wykonać test po przylocie na Wyspy. Wykonanie testu w Polsce daje pewność, że Klient wylatuje zdrowy oraz pozwala uniknąć dodatkowych formalności na miejscu. W przypadku pozytywnego wyniku testu wykonanego w Polsce, Klient będzie mógł skorzystać z Gwarancji Bezkosztowej Zmiany na inny termin. Zaleca się wykonanie testu najpóźniej na 48h przed wylotem.

źródło: materiały BP Itaka

Następny artykuł