Mapa na ekranie
Źródło: Obraz Firmbee z Pixabay

Spersonalizowane wycieczki objazdowe z grupą TUI

8 Czerwca 2021

Wycieczki objazdowe skrojone na miarę? Z Biurem podróży TUI stanie się to wkrótce możliwe.

Biuro Podróży TUI

TUI Group to międzynarodowy, największy w świecie, niemiecki koncern turystyczny. Touroperator nawiązał współpracę z firmą technologiczną Nezasa ze Szwajcarii, w celu stworzenia nowoczesnej platformy cyfrowej dedykowanej wycieczkom objazdowym. Koncern turystyczny w ramach strategii przechodzenia na cyfrowe przedsiębiorstwo podjął już wcześniej inne działania.

Grupa TUI kupiła włoską firmę Musement, która zajmuje się zbieraniem ofert od różnorodnych usługodawców związanych z turystyką. Tym samym biuro podróży TUI skierowało się na rozwój tego segmentu usług, w miejscach odwiedzanych przez swoich klientów. Za pomocą TUI Musement turyści rezerwują wycieczki fakultatywne oraz atrakcje w kurortach wakacyjnych i innych miastach oraz bilety wstępu.

Na wycieczki fakultatywne na lato 2021 dostępne na polskiej stronie TUI, touroperator oferuje atrakcyjne rabaty. Wycieczki fakultatywne z rabatem to świetna propozycja na zwiedzanie podczas wakacji różnych miejsc i atrakcji. Zróżnicowany, ale nieobowiązkowy program dodatków do wypoczynku to ciekawa opcja, atrakcje turystyczne do wyboru pozwalają na zaplanowanie wycieczki według własnego pomysłu.

Wycieczki objazdowe z TUI

Według wyliczeń Biura podróży TUI wycieczki objazdowe osiągają rocznie na rynku wartość 96 mld euro. Ponieważ jest on bardzo rozproszony i sprzedaż miała miejsce głównie stacjonarnie, Biuro podróży TUI chce dzięki nowej platformie to zmienić. Klienci ze wszystkich rynków źródłowych grupy otrzymają możliwość samodzielnego rozplanowania wyjazdu, dopasowanego do własnych potrzeb. Posłużą do tego usługi dostępne na powstającej stronie. Dotyczy to także turystów z Polski, gdzie wycieczki objazdowe organizowane przez Biura podróży zyskują na popularności.

Spersonalizowane wycieczki objazdowe skrojone na miarę pozwolą każdemu na zwiedzanie indywidualnie wybranych miejsc i atrakcji.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł