molo
Źródło: Obraz romaneau z Pixabay

Wakacje na Malediwach – kampania promocyjna

24 Maja 2021

Narodowa organizacja turystyczna Malediwów Visit Maldives oraz Ministerstwo Turystyki Malediwów chcą zachęcić zagranicznych turystów do przyjazdu.

Visit Maldives

Wspólna kampania pod hasłem „Jestem zaszczepiony” ma skłonić podróżnych do odwiedzenia tego wyspiarskiego kraju. Autorom zależy na ukazaniu potencjalnym gościom, że Malediwy to bezpieczny kierunek turystyczny. Na chwilę obecną 65 % uprawnionych obywateli ma już szczepienia. Dodatkowo niemal wszyscy, bo 90 % pracowników branży turystycznej jest już zaszczepionych. Kampania promująca Malediwy ma podkreślić wysiłki i działania czynione przez władze, które mają zapewnić bezpieczne wakacje dla podróżnych. Chodzi o zwrócenie uwagi na to, że nie powinni obawiać się zakażenia koronawirusem podczas wakacji na Malediwach.

Bezpieczne wakacje

Dyrektor zarządzający Maldives Marketing and Public Relations Corporation prowadzącej kampanię, Thoyyib Mohamed, poinformował o szczegółach. Visit Maledives będzie przyznawać specjalne odznaki potwierdzające zaszczepienie. Kampania Visit Maledives będzie prowadzona między innymi w mediach społecznościowych. Organizatorzy będą prezentować filmy oraz zdjęcia z przedstawicielami z branży turystycznej zaopatrzonymi w odznaki.

Wszystkie elementy kampanii mają na celu przekonanie turystów, że wypoczynek na Malediwach to bezpieczne wakacje.

Wakacje na Malediwach

Minionej zimy bardzo popularne były egzotyczne kierunki turystyczne. Polacy ze względu na sytuację na świecie wybierali na wypoczynek miejsca zapewniające zmianę klimatu. Biura podróży na lato 2021 wciąż proponują egzotyczne wycieczki do odległych krajów. Wakacje na Malediwach w bajkowej scenerii to właśnie taka oferta. Wypoczynek na słonecznych wyspach to dla wielu osób wakacje marzeń.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł