Wyspy greckie
Źródło: Obraz Mayya666 z Pixabay

Wakacje w Grecji z PLL LOT

14 Czerwca 2021

Dzięki bezpośrednim połączeniom PLL LOT w parę godzin można znaleźć się w Grecji. Na sezon Lato 2021 LOT proponuje połączenia z Polski do 14 greckich portów lotniczych.

Lato 2021 w Grecji z PLL LOT

Loty do Grecji latem 2021 z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT to 1.326 rejsów z 240 tys. miejsc, o 37 % więcej niż w 2020 roku, kiedy wakacje w Grecji były najpopularniejsze.

Na sezon lato 2021 LOT oferuje polskim turystom rejsy do 14 portów lotniczych w Grecji z kilku lotnisk w Polsce. Do wyboru są Kos, Zakintos, Saloniki, Kreta – Heraklion, Chania, Kefalonia, Kalamata, Santorini, Mykonos, Ateny, Samos, Rodos, Korfu, i Preveza.

Grecja to prawie 6 tys. wysp i nadmorskich miejscowości na kontynencie. Część lądowa i greckie wyspy dzięki bezpośrednim połączeniom LOT będą łatwo dostępne w sezonie Lato 2021. Wakacje w Grecji są więc na wyciągnięcie ręki, każdy z kierunków wakacyjnych to gwarancja udanego wypoczynku, pełnego słońca, błękitu i plaż.

Wakacje w Grecji

Każdy kierunek wakacyjny w Grecji to otoczone lazurem morza, słoneczne, malownicze i unikalne miejsca. Jest bardzo dużo powodów, dlaczego warto wybrać wakacje w Grecji latem 2021. Wyjątkowa natura, gwarancja pogody, bogata kultura i piękna tradycja z niezwykłymi zabytkami, wyśmienita kuchnia, wino i życie nocne, do tego mili i gościnni Grecy.

Grecja słynie przede wszystkim z uroczych wysp. To bardzo atrakcyjne kierunki wakacyjne, wiele z nich jak Rodos, Korfu czy Zakintos jest znanych i bardzo popularnych. Jednak dzięki bogatej ofercie PLL LOT na sezon lato 2021, na wakacje w Grecji można wybrać mniej znane, nie mniej piękne miejsca także na kontynencie.

Bezpieczne wakacje

Na terminalach i pokładach samolotów PLL LOT nadal obowiązuje zwiększone bezpieczeństwo sanitarne i maseczki, są żele i chusteczki antybakteryjne, posiłki pakuje się indywidualnie, jest e-prasa. Wnętrza samolotów są dezynfekowane i wyposażone w systemy filtracji powietrza.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł