Plaża na Krecie w Grecji
Źródło: Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay

Wakacje Lato 2022 z Itaką

29 Września 2021

Biuro podróży Itaka startuje z promocyjną sprzedażą na sezon Lato 2022. Na początek dla klientów w ofercie przygotowano 29 wypoczynkowych kierunków samolotowych.

Gdzie na wczasy Latem 2022

Można już zacząć planować sezon Lato 2022 z Itaką. Biuro podróży na start proponuje 29 kierunków wypoczynkowych z podróżą samolotem i prawie 500 hotelami. Klienci Itaki mogą też wybrać ponad 200 programów jeśli chodzi o wycieczki objazdowe oraz wakacje z własnym dojazdem. Stopniowo do oferty będą dodawane kolejne kierunki wakacyjne, wycieczki i hotele.

Promocyjna sprzedaż oferty pakietu na Lato 2022 trwa do 30 listopada 2021.

Wakacje 2022 z Itaką

Gdzie pojechać na wczasy Lato 2022 z Itaką? Jeśli chodzi o popularne kierunki wakacyjne to będą :

  • Grecja – wysokiej jakości hotele all inclusive i najpopularniejsze kurorty : Kreta, Rodos, Zakynthos, Kos, Thassos i Chalkidiki.
  • Turcja – najbardziej słynne miejsca wakacyjne z najlepszymi plażami : Alanya, Side, Kusadasi, Kemer, Belek, Antalya, Bodrum, Finike i Didyma.
  • Albania – to hit tego lata, na urlopowiczów w sezonie Lato 2022 czekają tam nowości hotelowe.
  • Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie – mocny kierunek Itaki z licznymi propozycjami na wczasy 2022.

Egzotyczne kierunki na wakacje 2022 to : Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka, Madagaskar, Malediwy i Zanzibar. Pierwsza odsłona na Lato 2022 to też : Włochy, Bułgaria, Tunezja i Egipt.

Biuro podróży Itaka stawia na nowe technologie, czyli mobilną aplikację. Oferta na wczasy Lato 2022 obejmuje niestandardowe długości pobytu i największy dostęp do pakietowania dynamicznego.

Wakacje 2022 z Itaką to również Kluby Przyjaciół Itaki, czyli rodzinny wypoczynek w 33 wyselekcjonowanych hotelach, także w hotelach klubowych oraz współpraca z Energylandią. ItaKarma czyli ekskluzywna formuła klubowa dla dorosłych obejmuje 15 hoteli w 12 kierunkach wakacyjnych.

Wycieczki objazdowe 2022 z Itaką

Biuro podróży Itaka proponuje prawie 200 autorskich wycieczek objazdowych. Są to chartery do Grecji i Turcji łączone z wczasami, egzotyczne „Wakacje pod palmami”, „Jadę na plażę” wycieczki autokarowe na południe Europy ze zwiedzaniem, „Lecę nad morze” przeloty do europejskich miejsc wczasowych.

Wakacje z własnym dojazdem to Grecja, Czarnogóra i Macedonia, dołączą Chorwacja, Słowenia i Czechy.

Pierwsze hotele w Polsce wchodzą do ofert Itaki, ma być ich 150. Są też hotele z przelotem w ramach pakietowania dynamicznego.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł