Fuerteventura
Źródło: Obraz Ben Kerckx z Pixabay

Trzy hotele chętnie wybierane na Fuerteventurze przez turystów

28 Marca 2021

Czy można obecnie wypoczywać na Wyspach Kanaryjskich? Oczywiście tak! Wyspy są otwarte i zapraszają turystów do wypoczynku. Fuerteventura zachęca cudownymi plażami, turkusowym kolorem oceanu, serwisem na wysokim poziomie i fantastyczną kuchnią.

Polecamy hotele, które chętnie wybierają podróżni na swój wypoczynek:

Hotel Fuerteventura Princess

Hotel Fuerteventura Princess to rozległy kompleks hotelowy położony w urokliwym miejscu Fuerteventury, znanym z pięknych krajobrazów! Dzięki morzu o wszystkich odcieniach błękitu i złocistej, piaszczystej plaży Esquinzo wakacje marzeń są gwarantowane! Piękny i niespotykany ogród, bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa, baseny z bezpłatnymi leżakami a także animacje dla dorosłych oraz dzieci to mocne strony hotelu. Spokojna okolica, bogata oferta all inclusive i przestronne pokoje czynią hotel miejscem idealnym na wypoczynek w rodzinnym gronie lub romantyczne wakacje dla zakochanych. Położony 7 km od centrum Morro Jable i 77 km od lotniska.

Fuerteventura, Hotel Fuerteventura PrincessFuerteventura, Hotel Fuerteventura Princess
https://www.princess-hotels.com/en/fuerteventura/fuerteventura-princess/

Hotel Elba Sara Beach & Golf Resort

Hotel jest świetnie położony przy plaży i promenadzie, zaprasza na fantastyczne kanaryjskie wakacje. Spokojna miejscowość Caleta de Fuste z przystanią i wieżą obronną z XVIII w. jest idealna na rodzinne wczasy: krótki transfer z lotniska ( 9 km od lotniska) i bezpieczne morze sprawiły, że chętnie przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi. Hotel należy do sieci Elba, ciekawie zaprojektowany z cudownym ogrodem, pięknie prezentują się baseny otoczone palmami. Eleganckie i zadbane wnętrza, wygodne pokoje utrzymane w niebiesko-żółtej kolorystyce nawiązują do koloru oceanu i piasku, pokoje są wyposażone we wszystkie wygody. Wypoczynek w hotelu jest gwarantowany.

Fuerteventura, Hotel Elba Sara Beach & Golf ResortFuerteventura, Hotel Elba Sara Beach & Golf Resort
https://www.hoteleselba.com/en/hotel/elba-sara-beach-golf-resort

Hotel Iberostar Playa Gaviotas Park

Hotel Iberostar Playa Gaviotas to idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w parach. Dla najmłodszych gości hotel przygotował miniklub, brodzik oraz plac zabaw. Dorośli mogą skorzystać ze strefy spa, w której zaznają prawdziwego relaksu i odprężenia. Amatorzy plażowania na pewno będą zadowoleni, gdyż hotel położony jest bezpośrednio przy pięknej, długiej, piaszczystej plaży. Do centrum Morro Jable to 3 km i można do do promenady dojść spacerem po plaży. Hotel serdecznie zaprasza a goście wracają bardzo zadowoleni i wypoczęci.

Fuerteventura, Hotel Iberostar Playa Gaviotas ParkFuerteventura, Hotel Iberostar Playa Gaviotas Park
https://www.iberostar.com/en/hotels/fuerteventura/iberostar-playa-gaviotas/

Czasy pandemii spowodowały mniejsze zainteresowanie wyjazdami turystycznymi. Jednak liczba chętnych do wypoczynku w ostatnich tygodniach zwiększyła się. Wyspy kanaryjskie i hotele są bardzo dobrze przygotowane do przyjęcia gości zapewniając wypoczynek bezpieczny i spokojny...

Źródło: itaka.pl; r.pl

Następny artykuł