Ankogel Hochalm Koronki w Austrii
Źródło: Obraz Michael Kleinsasser z Pixabay

Sezonowy karnet GoPass Sprytna Sezonówka już w sprzedaży

22 Września 2021

Sprytna Sezonówka GoPass firmy Tatry Mountain Resorts to karnet, który jest ważny w czterech krajach. Przedsprzedaż skipassów ruszyła od 16 września.

Ośrodki Tatry Mountain Resorts z jednym karnetem

Karnet Sprytna Sezonówka umożliwia wyjazd na narty do ośrodków Tatry Mountain Resorts w Austrii, Czechach, Polsce i Słowacji. Od 16 września można zakupić w przedsprzedaży skipassy GoPass. Dzięki karnetowi w sezonie narciarskim 2021/22 można będzie korzystać z ponad 200 kilometrów tras narciarskich w ośrodkach TMR.

GoPass uprawnia również do 15 % rabatu w lokalach gastronomicznych i wybranych sklepach sportowych Motion. Zostają też zniesione dni, w których karnet nie będzie obowiązywał, a wieczorna jazda na nartach będzie oferowana w ramach Sprytnej Sezonówki.

Jeśli w sezonie narciarskim 2021/22 wystąpią ograniczenia z powodu pandemii uniemożliwiające korzystanie z karnetu GoPass, właściciele po zakończeniu sezonu otrzymają adekwatną rekompensatę.

GoPass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22 do 30 września kosztuje 459 euro, od 1 października do 30 listopada 499 euro, a od 1 grudnia cena wzrośnie do 520 euro.

Sezon narciarski 2021/22 ze Sprytną Sezonówką GoPass

Tarty Mountain Resorts ma swoje ośrodki w Austrii – Mallnitz, Muttereralm Innsbruck, Mölltaler Gletscher, Ankogel, na Słowacji Jasna, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro. Ośrodki TMR w Czechach to Szpindlerowy Młyn i Jeszczed, a w Polsce jest to Szczyrk.

Na lodowcu Mölltaler Gletscher w austriackiej Karyntii w ośrodku TMR już w październiku rusza sezon narciarski 2021/22. Nowości tego sezonu to włączenie do oferty w Austrii tyrolskiego kurortu Muttereralm Innsbruck i wieczorne szusowanie na Nowej Skalce w Jeszczedzie.

Prezes Tarty Mountain Resorts powiedział, że fani jazdy na nartach spędzający w sezonie narciarskim dużo czasu na stokach, dzięki Sprytnej Sezonówce nie muszą śledzić cen biletów i karnetów, tylko jeździć na nartach kiedy mają na to ochotę.

GoPass Sprytna Sezonówka to również sezon narciarski z możliwością wydłużenia, ponieważ lodowiec Mölltaler Gletscher działa już w październiku, więc wcześniej, ale też dłużej niż ośrodki na Słowacji, w Czechach czy w Polsce.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł