Trasa narciarska na Zauchensee
Źródło: Obraz Lillys Welt z Pixabay

Ski Amade – nowości na sezon narciarski zima 2021/22

5 Października 2021

Ośrodki narciarskie regionu Ski Amade w Austrii ruszają z promocjami i nowościami na sezon zima 2021/22. Będzie rozwój infrastruktury, promocyjne tygodnie i planowanie w aplikacjach.

Sezon narciarski w Austrii

Region Ski Amade to drugi pod względem wielkości teren narciarski w Europie, obejmujący sieć 28 miast i ośrodków narciarskich. Jest to jedno z ulubionych miejsc na narty Polaków, można tam dotrzeć samochodem w jeden dzień. Zimowe ośrodki w Austrii Ski Amade oferują ogromny wybór tras narciarskich w ramach jednego karnetu ski pass, jest to dostęp do 270 wyciągów i 750 km tras w pięciu subregionach.

Narciarskie ośrodki austriackie zaprezentowały właśnie nowości jeśli chodzi o sezon narciarski zima 2021/22. Ski Amade oferuje nowe wyciągi, rozwija infrastrukturę, będą tygodnie promocyjne i nowe technologie - rozszerzona rzeczywistość na stoku i planowanie tras w smartfonie.

Według ośrodka narciarskiego Ski Amade austriackie stoki narciarskie mają być bezpieczne. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek, zakupić karnet narciarski oraz korzystać z hoteli i gastronomii mogą tylko osoby posiadające certyfikat covidowy, negatywny test i ozdrowieńcy.

Austriackie stoki narciarskie Ski Amade

Na sezon narciarski zima 2021/22 i kolejny, ośrodek Ski Amade planuje uruchomić pięć nowych kolejek. Najwięcej nowości ma zaoferować ośrodek narciarski Salzburger Sportwelt, w Snow Space Salzburg budowana jest kolejka gondolowa Flying Mozart. We Filzmoos powstanie sześcioosobową kolejka krzesełkowa Mooslehen. Ośrodek narciarski Kleinarl-Wagrain otrzyma kolejkę linową Panorama Link, dającą nowy dostęp do ponad 90 km. trasy „12 peaks trophy” z Alpendorf do Zauchensee.

Aplikacje mobilne oferują planowanie tras w telefonie, kamery internetowe oraz bieżące informacje o otwartych trasach i wyciągach. Będzie wirtualna panorama tras narciarskich i obiektów na narciarskiej trasie kulinarnej Ski Amade oraz opcja „friend tracker” ze sprawdzaniem lokalizacji znajomych czy rodziny. Na Ski Amade będzie też karta lojalnościowa MySki Amade Friends Club z dostępem do ekskluzywnej oferty narciarskiej.

Na sezon zima 2021/22 Ski Amade oferuje specjalne szlaki narciarskie na trasie kulinarnej. Dla rodzin będzie wypożyczalnia strojów narciarskich i sprzętu, będą szkółki narciarskie oraz wiele promocji z gratisowymi karnetami w zakresie rezerwacji pobytu w ośrodku narciarskim Ski Amade.

Ja widać sezon narciarski w Austrii to atrakcyjna oferta, wiele nowości i sprawdzonych tras narciarskich.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł