Port w Dalmacji w Chorwacji
Źródło: Obraz Kookay z Pixabay

Oferta na Lato 2022 – wakacje z Rego Bis

6 Października 2021

Biuro Podróży Rego Bis rozpoczęło pierwszy etap promocji „Soczyste Lato 2022”. Potrwa on od 4 października do 4 listopada, w przedsprzedaży oferowany jest pakiet korzyści.

Wakacje Lato 2022

Biuro Podróży Rego Bis rozpoczęło sprzedaż wakacji na Lato 2022. Do 4 listopada trwa pierwszy etap promocji pod nazwą „Soczyste Lato 2022”. W ofercie znalazły się wakacje 2022 w Chorwacji i Hiszpanii, wczasy w Turcji i Bułgarii oraz wycieczki do Albanii, Czarnogóry i Macedonii Północnej. Oferta Rego Bis obejmuje wyjazdy samolotowe, autokarowe oraz dojazd własny. Na wakacje w sezonie Lato 2022 pojawią się wycieczki objazdowe oraz nowości hotelowe.

Nowa promocja „Soczyste Lato 2022” to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i klientów, z nastawieniem na komfort podróżnych, czyli z możliwościami dokonywania zmian i dodatkowymi opcjami, w obawie przed zmieniającymi się warunkami na świecie oraz w Polsce.

Promocje na wakacje 2022 z Rego Bis

Podczas przedsprzedaży klienci Rego Bis otrzymają pakiet korzyści jeśli chodzi o wakacje Lato 2022. Gwarancję trzykrotnej, bezkosztowej zmiany rezerwacji do 21 dni przed datą podróży, przy zmianie nazwiska uczestnika jest to dwukrotnie 7 dni. Jest możliwość bezpłatnej rezygnacji w wyjazdu na wakacje 2022 do 28 dni przed datą rozpoczęcia. Wycieczki i wakacje w Rego Bis można rezerwować już przy zaliczce 100 zł., do końca października trzeba dopłacić do 29 % wartości wakacji.

W wybranych hotelach oraz terminach na wakacje 2022 czekają zniżki dla dorosłych, które wynoszą nawet 500 zł, dla dzieci nawet 700 zł. Można te promocje łączyć ze zniżką 2 % dla stałych klientów. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji wynosi 10 zł.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł