Karuzela z konikiem
Źródło: Obraz Jill Wellington z Pixabay

Mandoria Miasto Przygód – otwarcie nowego parku rozrywki

17 Czerwca 2021

Już 8 lipca zostanie otwarte Miasto Przygód Mandoria w Rzgowie koło Łodzi. W tym tematycznym parku rozrywki na gości czekają atrakcje dla całych rodzin.

Rodzinny Park Rozrywki Mandoria

Mandoria Miasto Przygód to wystylizowany na renesansowe miasto handlowe rodzinny park rozrywki pod Łodzią, położony na terenie Miasta Mody PTAK w Rzgowie. Jest to pierwszy w środkowej Polsce całoroczny park rozrywki oraz największy w Europie park tematyczny zlokalizowany w budynku.

Projektanci wykazali się autorskim pomysłem, inspiracją był czas renesansu. Założeniem jest, żeby w tym wykreowanym świecie z licznymi atrakcjami, goście czuli się jak w prawdziwym mieście sprzed wieków.

Miasto Przygód Mandoria

Wystartowała już sprzedaż biletów, do czasu otwarcia Mandorii 8 lipca o 10.00 odbywa się tylko przez internet na stronie mandoria.com. Cena biletu to 99zł, opłata nie obejmuje dzieci poniżej 85 cm wzrostu. Park rozrywki Mandoria zaoferuje po otwarciu Kartę Roczną dla osób planujących więcej wizyt w ciągu roku.

Atrakcje dla całej rodziny

Mandoria Miasto Przygód jako rodzinny park rozrywki oferuje gościom najróżniejsze atrakcje, mogą z nich korzystać dorośli i dzieci. Do wyboru są familijne roller-coastery oraz klasyczne, tematyczne karuzele. Są łódki pływające po wodzie i ogromna zjeżdżalnia.

Wszystkie rodzinne atrakcje dla gości mają stylizację zgodną z tematem i unikatowe nazwy. Najważniejsze to dwupoziomowa karuzela wenecka Karawana oraz karuzela łańcuchowa Klejnot, a także Skarbiec, czyli skrywający niejedną tajemnicę labirynt luster. Jest kolejka górska Merkant, wirujący w porcie Galeon czy Latarnia Leonarda – unoszące się nad ziemię rowerki.

Rodzinny park rozrywki pod Łodzią ma świetną lokalizację w centrum Polski, ma to być wyjątkowa rodzinna atrakcja turystyczna. Właściciel to spółka PTAK S.A. Na terenie Miasta Mody Ptak jest wiele sklepów i punktów handlowych. Miasto Przygód Mandoria ma 1,5 ha zadaszonej powierzchni, docelowo rodzinny park rozrywki Mandoria ma mieć 50 ha, także strefę na otwartym powietrzu.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł