Statek TUI Cruises
Źródło: Obraz wasi1370 z Pixabay

Rejsy wycieczkowe statkiem TUI Cruises – nowe kierunki

1 Września 2021

Linia wycieczkowa TUI Cruises ogłosiła poszerzenie oferty na rejsy wycieczkowe zimą. Będzie można wybrać się na Wyspy Kanaryjskie, Karaiby i do Azji.

Wycieczki i rejsy statkiem

TUI Cruises na zimę poszerza ofertę rejsów wycieczkowych statkiem. Ponownie w programie pojawią się wycieczki na Wyspy Kanaryjskie, rejsy na Karaiby i do krajów Azji.

Statek wycieczkowy Mein Schiff 1 zwykle oferuje podróż po Ameryce Środkowej, jednak nie wszystkie porty są już tam otwarte. Dlatego linia wycieczkowa TUI Cruises zmieniła plany i Mein Schiff 1, podobnie jak wycieczkowiec Mein Schiff 2 wracający do tradycyjnego rozkładu rejsów, będzie zabierać pasażerów na Karaiby. Na pokładzie obydwu statków osoby zaszczepione będą mogły więc udać się z Niemiec na wycieczki po Karaibach.

Rejsy wycieczkowe

Wycieczkowce Mein Schiff 3 i Mein Schiff 4 również wracają do pierwotnych rozkładów rejsów. Będzie można na ich pokładzie wybrać się na przykład na wycieczkę po Wyspach Kanaryjskich. Na razie program nie obejmuje postojów w Senegalu i Maroku.

Podobnie jak latem, Mein Schiff 3 będzie zabierał na pokład wyłącznie osoby zaszczepione, dotyczy to także członków załogi. Jeśli chodzi o rejsy wycieczkowe na Mein Schiff 4, pasażerowie nie muszą okazywać certyfikatu szczepień.

Wycieczkowiec Mein Schiff 6 również wraca do tradycyjnego programu wycieczek, podróżni biorący udział w wycieczce statkiem muszą okazać dowód szczepień. Mein Schiff 6 zaoferuje tygodniowy rejs po krajach regionu Orientu, w programie zaplanowano między innymi postój w Dubaju i w Abu Zabi.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł