qatar-airways-3478969_1920
Źródło: Obraz Emslichter z Pixabay

Qatar Airways wznawia połączenia z Warszawy od 16 grudnia

16 Listopada 2020

Qatar Airways wraca na lotnisko Chopina w Warszawie już od 16 grudnia 2020 roku. Przewoźnik zapowiada trzy loty tygodniowo na trasie Warszawa - Doha. Jakie wymagania dotyczące podróży trzeba spełnić? Czy Linie lotnicze zaproponują swoim klientom elastyczność rezerwacji?

Linie Qatar Airways to jeden z najmłodszych globalnych przewoźników lotniczych obsługujących sześć kontynentów, są również jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie.

Od rozpoczęcia działalności w 1997 roku linie Qatar Airways zdobyły wiele nagród i wyróżnień, stając się członkiem elitarnej grupy linii lotniczych świata nagrodzonych 5 gwiazdkami przyznawanymi przez Skytrax. Zdobyły zaufanie podróżnych, co zaowocowało wyborem przez Skytrax na najlepsze linie lotnicze roku 2011, 2012, 2015, 2017 i ostatnio 2019.

Przewoźnik już teraz zapowiada trzy loty tygodniowo na trasie Warszawa - Doha. Wielokrotnie nagradzana obsługa, wygodne fotele i ponad 4 000 opcji rozrywki czeka na pasażerów na pokładzie Boeinga 788.

Elastyczność rezerwacji

Przewoźnik proponuje swoim klientom rozszerzoną i gwarantowaną do 31 grudnia 2020 r. elastyczność rezerwacji:

  • Zachowaj bilet - nowy okres ważności: 2 lata;
  • Nielimitowane zmiany - Zmień datę lub kierunek bez opłat;
  • Wymień na przyszłe podróże +10% wartości; okres ważności: 2 lata;
  • Wymień na Qmiles - Pełna dowolność wykorzystania; okres ważności: 3 lata;
  • Zwróć bilet jeśli lot zostanie odwołany, zwrócimy koszt biletu.

Sprawdź wymagania dotyczące podróży

Wszyscy pasażerowie przybywający do Polski muszą przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR COVID-19 wystawiony najpóźniej 72 godziny przed odlotem i wykonany w dowolnym, autoryzowanym laboratorium.

Dodatkowo pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia, podpisania i przesłania formularza zgody na stanowiskach odprawy wraz z negatywnym wynikiem testu COVID-19.

źródło: https://www.qatarairways.com/

Następny artykuł