Niebo, zachód słońca, ptaki
Źródło: Obraz Giani Pralea z Pixabay

ProjektWypoczynek - czym się zajmujemy?

23 Września 2020

Świadomego odpoczynku na co dzień czyli każdego dnia. Odpoczynku podczas urlopu czy w podróży.

ProjektWypoczynek.pl - o czym jest ten serwis?

Bywa w życiu tak że się gubimy, gubimy siebie. Zapominamy co jest ważne. Zapominamy że to my jesteśmy ważni. Nie dbamy o siebie, o ciało, o nasz odpoczynek. Dlatego stworzyliśmy serwis, który przypomina o tym że trzeba wypoczywać i o tym jak wypoczywać.

Stres, napięcie

Będziesz mógł poczytać o tym co Ci szkodzi, jak bardzo niszczy nas stres. Jak radzić sobie ze stresem, jak sobie pomóc, jak wesprzeć swoje ciało w uwalnianiu napięcia, negatywnych emocji.

Odpoczynku - możemy doświadczać codziennie: - sport, relaks, regeneracja na co dzień. Możemy go również doświadczać w podróży i o tym też sporo będziemy pisać na naszym serwisie.

Czym zajmuje się projektwypoczynek.pl? Opowiadają redaktorzy serwisu.Czym zajmuje się projektwypoczynek.pl? Opowiadają redaktorzy serwisu.
undefined
Nieświadomie dokonujemy niekorzystnych dla nas wyborów, które obniżają jakość naszego psychicznego i fizycznego życia. Nasi pracodawcy zapomnieli, że nasz czas wolny to rzecz święta, a my pracownicy zapomnieliśmy stawiać zdrowe granice. Czytajcie i wypoczywajcie ....świadomie dobrze i efektywnie.

Następny artykuł