Samolot
Źródło: Obraz Gerhard G. z Pixabay

PPL LOT - rozrywka na pokładzie samolotu

11 Września 2021

Polska Linia Lotnicza LOT dodaje do swoich usług kolejną atrakcję. Pasażerowie będą mogli skorzystać z szerokiej gamy rozrywki dzięki połączeniu się z bezprzewodową siecią LOT Entertainment.

Rozrywka na pokładzie samolotów PLL LOT

Pasażerowie PLL LOT mają do dyspozycji nową formę rozrywki na pokładzie samolotów narodowego przewoźnika. Zaraz po starcie, po połączeniu się z bezprzewodową siecią LOT Entertainment, mogą wybierać spośród bogatego repertuaru filmów i programów.

Wystarczy w podróż zabrać ze sobą urządzenie mobilne jak laptop, tablet czy telefon, żeby cieszyć się nową jakością rozrywki pokładowej w samolotach typu Boeing 737 LOT-u oraz podczas pobytu w LOT Business Lounge Polonez na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Pasażerowie LOT do wyboru mają szeroką gamę filmów i seriali, między innymi hollywoodzkie produkcje, programy podróżnicze i kultowe polskie kreskówki dla najmłodszych.

Polska Linia Lotnicza LOT – dlaczego warto wybrać

System dla LOT-u zaprojektowała francuska firma Moment, wiodący dostawca rozrywki multimedialnej dla branży lotniczej. Pasażerowie LOT Business Class i LOT Premium Economy do całej oferty nowej rozrywki otrzymają dostęp bezpłatny. Podróżujący LOT Economy Class mogą w cenie biletu skorzystać z podstawowej listy pozycji, przy dopłacie 9,99 zł będą mieć dostęp do rozbudowanej oferty filmowych hitów i nowości.

Nowy system LOT Entertainment umożliwia także śledzenie trasy przelotu i aktualnego położenia samolotu. Dostępne będą też przewodniki turystyczne z inspiracjami, umożliwiające odkrywanie kierunków z siatki połączeń LOT-u.

Dodatkowo na platformie pasażerowie PLL LOT mogą także przejrzeć elektroniczne wydanie popularnego magazynu pokładowego Kaleidoscope, jest także inna e-prasa. Następna opcja to cyfrowe wersje katalogów sprzedaży pokładowej LOT SkyBar i oferta przekąsek oraz napojów. Do wyboru jest też SHOP&MORE z pomysłami na prezenty i możliwością wyboru najatrakcyjniejszych promocji.

Podróż z LOT-em

Michał Fijoł z LOT podkreśla, że podróż samolotami LOT-u będzie teraz jeszcze przyjemniejsza. LOT Entertainment zrealizowano z myślą o komforcie pasażerów Boeingów 737, jest to oferta rozrywki dotychczas dostępna w samolotach Boeing 787 Dreamliner. Szeroki wybór różnych treści multimedialnych to opcja skorzystania z rozrywki całkowicie dopasowanej do preferencji osobistych.

Narodowy przewoźnik Polska Linia Lotnicza LOT chce dzielić się swoją pasją do latania, podpowiadać nowe kierunki i oferować wygodną podróż swoim pasażerom na gościnnych pokładach samolotów.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł