Old Town Porto
Źródło: Obraz Iceberg90 z Pixabay

Portugalskie linie lotnicze TAP wznawiają loty z Warszawy do Lizbony

31 Marca 2021

Portugalski przewoźnik TAP od 28 marca wznowił połączenia z Warszawy do Lizbony trzy razy w tygodniu.

Wakacje w Portugalii

Słoneczna i malownicza Portugalia to wakacje marzeń wielu osób. Od 28 marca zwiększa się szansa na wypoczynek w Portugalii, trzy razy w tygodniu będą połączenia z Lizboną z warszawskiego lotniska. Linie Lotnicze TAP wznowiły loty z Warszawy do Lizbony, stolicy Portugalii.

Loty łączone do Lizbony i loty z przesiadką
Turyści mogą wykupić także loty łączone z Krakowa, Poznania, Gdańska i Wrocławia przez Warszawę. Loty łączone to opcja wynikająca ze współpracy przewoźnika TAP Air Portugal z LOT-em.
Loty do Lizbony to także świetna baza pod dalsze podróże. W siatce połączeń TAP znajduje się wiele ciekawych miejsc z wylotem ze stolicy Portugalii.
Dzięki przesiadce w Lizbonie można podróżować dalej do Porto, Algarve, na Azory i Maderę. Przewoźnik oferuje również loty do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz do Afryki.
Portugalskie linie lotnicze TAP latem w planach mają także połączenia do Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i do Cancun w Meksyku. W ofercie znajdują się też loty na Wyspy Zielonego Przylądka, Senegal oraz Angola.

Wypoczynek w Portugalii i nie tylko

Dzięki wznowieniu przez linie lotnicze TAP lotów z Warszawy do Lizbony znacznie poszerza się oferta turystyczna na wypoczynek w Portugalii i nie tylko. Można wybrać zarówno słoneczne wakacje w Portugalii, jak również loty z przesiadką w Lizbonie. Wiele ciekawych miejsc, do których lata ten przewoźnik, pozwala na zaplanowanie wakacji na amerykańskich kontynentach lub w Afryce. Dalszy przelot czy wakacje w Portugalii to atrakcyjna oferta turystyczna.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł