road-4564817_1920
Źródło: Image by marcinjozwiak from Pixabay

Polska z nagrodą „Travel Destination Award GOLD” w Amsterdamie

7 Kwietnia 2021

Polska została wyróżniona w Holandii przez jeden z najpopularniejszych portali podróżniczych. Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie otrzymał nagrodę „Travel Destination Award GOLD”.

Nagroda turystyczna dla Polski

Reisgraag zalicza się do najważniejszych magazynów podróżniczych w Holandii. Według Thomasa Lentinga z portalu holenderscy turyści cenią nasz kraj i wypoczynek w Polsce. Największe zainteresowanie wzbudzają polska kultura i zabytki. Przedstawiciel Reisgraag zaznaczył, że „Wciąż jednak istnieje wiele pięknych, wyjątkowych miejsc, które nie zostały jeszcze odkryte przez naszych klientów. Polska zdecydowanie zasłużyła na tę nagrodę!”.

Portal podróżniczy Reisgraag

Turystyka to obszar zainteresowania serwisu. Portal podróżniczy Reisgraag publikuje recenzje biur podróży, daje wskazówki oraz inspiruje nowościami. Turyści mogą tam obejrzeć filmy i zdjęcia z ponad tysiąca wakacyjnych regionów i krajów oraz zostawić recenzję z podróży. O popularności wśród turystów świadczy fakt, że w 2019 roku skorzystało z portalu prawie 2,5 mln Holendrów.

Portal turystyczny Reisgraag zaprezentował bogatą informację na temat Polski. Zamieszczono 16 artykułów o miejscach w Polsce wartych odwiedzenia. Wypoczynek w Polsce i zwiedzanie naszego kraju wzbudziło zainteresowanie, turyści z Holandii chętnie podróżowali do Polski.

Małgorzata Duijnmayer z amsterdamskiego biura Polskiej Organizacji turystycznej zauważyła, że po publikacjach „Już ponad 100 klientów biura zamieściło recenzję z Polski po odbytej podróży”.

Polska Organizacja Turystyczna w Holandii

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie to holenderski oddział POT. Magdalena Stoch z ZOPOT zaznacza, że „Travel Destination Award GOLD” to jedyna nagroda przyznawana przez holenderską branżę turystyczną. Kryterium oceny są wyłącznie recenzje klientów.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł