Pokój Leonette w Hotely Royal w Norymberdze
Źródło: Archiwum Leonardo Hotels

Leonettes - pokoje dla kobiet w Hotelach Leonardo

23 Września 2021

Grupa Leonardo Hotels Central Europe wprowadziła do swojej oferty pokoje Leonettes, czyli nową linię pokoi zaprojektowanych przez kobiety i specjalnie dla kobiet.

Leonardo Hotels dla kobiet

Koncepcja powstała w odpowiedzi na to, jakie wymagania podróżujące kobiety stawiają pokojom hotelowym, a tej odpowiedzi szukano u źródeł. Leonardo Hotels Central Europe przeprowadziło około 200 wywiadów z nowoczesnymi, podróżującymi paniami w przedziale wieku od 25 do 65 lat. Wyrażały one swoje oczekiwania dotyczące ogólnej atmosfery i bezpieczeństwa, a także swoich konkretnych wymagań. Tak powstały pokoje dla kobiet Leonettes, które mają zaspokoić zmieniające się pragnienia i potrzeby podróżniczek.

Hotelowe pokoje dla kobiet

Nowa linia pokoi dla kobiet Leonettes została stworzona przez kobiety i im jest dedykowana. Architektki z Neudahm Design wprowadziły do wnętrz lekkość i świeżość, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego stylu i ulepszeniu funkcjonalności. Całkowicie nowa koncepcja pokoi dla kobiet jest zaprojektowana w kontekście 4-gwiazdkowej marki superior “Leonardo Royal”.

Co cechuje pokoje dla kobiet Leonettes? Kobiecy klimat, czyli ciepłe i relaksujące odcienie z delikatnymi motywami kwiatowymi. Nowoczesny i przejrzysty design przepleciono z elementami kobiecymi. Jest to przestrzeń zarówno do odpoczynku po intensywnym dniu, jak i komfortowe miejsce pracy z biurkiem i fotelem. Ciepłe i przytulne światła, ponadwymiarowe kołdry i materace z topperem oraz dużo poduszek i koce przywołują domowy klimat i atmosferę. Szeroka oferta znakomitych kaw, herbat i zestaw do parzenia pozwala się zrelaksować i naładować energią w pokoju. Tak jak dobre oświetlenie w łazience, prysznic z głowicą masującą, suszarka do włosów, szlafrok, pluszowe klapki Leonettes, duże puszyste ręczniki oraz wybrane udogodnienia marki Leonardo Hotels „Morze Spa”.

Poczucie bezpieczeństwa to coś, co jest ważnym aspektem dla kobiet w podróży przy wyborze hotelu. Pokoje dla kobiet Leonettes spełniają te oczekiwania, zapewniając bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Kobiece pokoje w hotelach Leonardo Hotels mieszczą się blisko wind, w drzwiach są dodatkowe zamki i wizjery. Obsługę pokojową dla tych pokoi zapewnia żeński personel hotelu. Dla całkowitej prywatności, oferowane jest zameldowanie maksymalnie dyskretne.

Leonardo Hotels prowadzi ponad 200 hoteli w Europie, Wielkiej Brytanii i Izraelu.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł