zieleń
Źródło: Obraz FelixMittermeier z Pixabay

Wspólny Bilet do Parku Śląskiego

9 Sierpnia 2021

Turyści odwiedzający Park Śląski mogą teraz zwiedzać go kupując Bilet Wspólny z dostępem do wszystkich obiektów i atrakcji.

Park Śląski z jednym biletem

Turyści zwiedzający Park Śląski mają możliwość obejrzenia tutejszych atrakcji kupując jeden bilet z rabatem. Wspólny Bile uprawnia do wstępu do wszystkich obiektów na terenie. Są to Wesołe Miasteczko „Legendia”, Śląski Ogród Zoologiczny, Górnośląski Park Etnograficzny i Stadion Śląski. Wspólny Bilet w Parku Śląskim obejmuje też przejażdżkę kolejką Elką.

Park Śląski mieści się w centrum aglomeracji śląskiej i jest bardzo dobrze skomunikowany z sąsiadującymi miastami głównymi, w pobliżu jest też autostrada A4, A1 i DTŚ. Dzięki temu wszystkie atrakcje Parku Śląskiego kupując jeden bilet mogą obejrzeć miejscowi oraz turyści z innych rejonów Polski.

Wspólny Bilet w Parku Śląskim

Park Śląski dla turystów przygotował dwie opcje w ramach Biletu Wspólnego :

Bilet indywidualny do Parku Śląskiego dla jednej osoby za 130 zł., co daje oszczędność 71 zł. i uprawnia do jednorazowego wstępu do wszystkich obiektów Parku.
Bilet rodzinny do Parku Śląskiego dla czterech osób za 320 zł. z oszczędnością 189 zł., uprawniający do jednorazowego wstępu 2 osoby dorosłe i 2 niepełnoletnie.
Gdzie kupić Wspólny Bilet

Żeby obejrzeć cały Park Śląski za jeden bilet wystarczy zakupić go w sklepie internetowym https://sklep.parkslaski.pl/. Wspólny Bilet dostępny jest też w Punkcie Parkowej Informacji przy Kanale Regatowym, na stacjach kolei linowej Elka i w kasie w budynku dyrekcji Parku Śląskiego.

Park Śląski ma powierzchnię 620 hektarów, jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce i jednym z większych na świecie. Wszystkie atrakcje Parku Śląskiego w jednej cenie z rabatem to bardzo ciekawa oferta dla turystów.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł