Karkonosze
Źródło: Obraz marcinjozwiak z Pixabay

Pierwszy w Polsce hotel Holiday Inn Resort

26 Lipca 2021

Szklarska Poręba to miejsce, gdzie powstanie pierwszy w Polsce hotel Holiday Inn Resort. Jego otwarcie planowane jest na 2022 rok.

Nowy hotel w Szklarskiej Porębie

Grupa hotelowa IHG Hotels & Resorts podpisała z AKME Wiśniewski Szklarska Poręba umowę na hotel. Otwarcie nowo budowanego obiektu zaplanowane jest na rok 2022. IHG ma w Polsce 15 hoteli pod różnymi markami, kolejne 21 jest przygotowywanych do otwarcia.

Hotel Holiday Inn Resort Szklarska Poręba będzie zlokalizowany w Dolinie Szczęścia w Karkonoszach. Powstanie w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort, który zajmie powierzchnię 1,5 ha. Kompleks ma składać się z 4 budynków, będzie to Hotel Holiday Inn Resort i apartamenty, zaplanowano też część rekreacyjną.

Kompleks hotelowy w Karkonoszach

Kompleks Horizon Hotel & Resort będzie atrakcją dla turystów planujących odwiedzić Karkonosze, projekt ma umożliwić gościom ucieczkę od codzienności w przepięknych okolicznościach i komfortowych warunkach.

Goście kompleksu hotelowego będą mogli skorzystać z takich atrakcji jak strefa wellness, basen wewnętrzny i zewnętrzny czy strefa spa. Nowy hotel w Szklarskiej Porębie zaoferuje gościom uspokajające widoki na góry z tarasu hotelowego. Turyści preferujący aktywny wypoczynek mogą wybrać się na spacery po górach, do wyboru są też jazda na rowerze i biegi na nartach.

Hotel w Szklarskiej Porębie Holiday Inn Resort to idealne miejsce dla rodzin, zaoferuje programy ciekawych rozrywek i aktywności, będzie tu też Kids Club.

Hotel Holiday Inn Resort

Grupa hotelowa IHG Hotels & Resorts podkreśla, że jest dumna z pierwszego w Polsce, wyjątkowego hotelu spod marki Holiday Inn Resort. Jest to świetny wybór dla rodzin oraz osób szukających różnych aktywności. IHG firmuje hotele w najbardziej popularnych lokalizacjach na świecie, tym razem będą to polskie góry Karkonosze i Szklarska Poręba. Jest to atrakcyjna lokalizacja turystyczna w Polsce, a potentat zawsze łączy to z tym, co marka ma do zaoferowania.

AKME Wiśniewski Szklarska Poręba cieszy się na współpracę z IHG Hotels & Resorts i dołączenie do jednej z największych grup na świecie. Hotel Holiday Inn Resort Szklarska Poręba ma być rozwijany w oparciu o wiedzę z branży hotelowej i solidne fundamenty współpracy.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł