MAPA - podróż
Źródło: Obraz ErikaWittlieb z Pixabay

NOWOŚĆ! Tylko dla Ciebie - wyjazdy indywidualne z Itaką.

8 Października 2020

Totalna nowość! Przygotowane z myślą o Tobie i Twoich najbliższych autorskie programy wycieczek objazdowych w najpiękniejsze miejsca na świecie. Wybierz wyjazdy z nowego cyklu Tylko dla Ciebie i przeżyj niezapomnianą podróż tylko we dwoje, w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół.

Takim hasłem Itaka reklamuje swój najnowszy pomysł - indywidualne zwiedzanie, prywatne wyjazdy i gwarantowane terminy już od 2 osób. Do tego przejazdy samochodami z prywatnym kierowcą, opiekę polskojęzycznego rezydenta poprzez aplikację mobilną, dedykowanych anglojęzycznych lub polskojęzycznych przewodników lokalnych, 24-godzinny telefon alarmowy w języku angielskim.

Kupujemy wycieczkę dla 2 osób i co dalej? Zero stresu i wątpliwości, że w wybranym przez nas terminie nie uzbiera się grupa! Możemy od razu się pakować. Po wylądowaniu na docelowym lotnisku czeka już specjalnie przydzielony kierowca z logiem Itaki, który zabiera nas indywidualnym transferem do hotelu. Klienci decydujący się na taki typ wyjazdu są z reguły świadomymi turystami, bardziej też wymagają. Wykupując konkretną wycieczkę od razu dowiedzą się w jakim hotelu/hotelach będą nocować. Mogą więc dużo wcześniej zrobić małe rozpoznanie miejscowości i okolicy, zaplanować swój czas wolny.

Co nam daje taki wyjazd?

Przede wszystkim otrzymujemy gwarancję indywidualnego i elastycznego zwiedzania. Pomimo narzuconego z góry programu, sami możemy niejako kreować nasz wyjazd, mieć wpływ na jego kształt, dostosować go do naszych potrzeb. Nie jesteśmy skowronkami i chcemy troszkę później wstać z łóżka? Nie ma problemu, przesuwamy delikatnie godzinę wyjazdu z hotelu. Chcemy wydłużyć czas na zobaczenie najbardziej interesującej nas atrakcji? Proszę bardzo, poświęcimy ciut mniej czasu na niekoniecznie interesujący nas temat. Nie musimy oglądać się na resztę grupy. Nic na zawołanie! Takiej swobody brakuje na zorganizowanym wyjeździe.Tam gonią nas sztywne ramy programu, musimy o konkretnych godzinach stawić się na zbiórkę, często zaczekać na spóźnialskich...

Wielu z nas lubi mieć duży wpływ na to jak przebiega nasz wyjazd ale może nie do końca czuje się na siłach i nie ma aż takich kompetencji aby samemu go sobie zorganizować. Tu z pomocą przychodzi nasz przewodnik, który jest też naszym prywatnym konsultantem i doradcą. Rozwieje nasze wątpliwości, pomoże w podjęciu najlepszej decyzji jeśli mamy jakiś problem, dostosuje się do naszych oczekiwań. Możemy ustalić ile i gdzie czasu chcemy spędzić a nasze pomysły zostaną z dużą pewnością wzięte pod uwagę.

Oferta wyjazdów indywidualnych BP Itaka stale się powiększa, na tą chwilę mamy już możliwość zakupu następujących programów:

  1. TURCJA - weekend w Stambule, cena od: 3109 zł
  2. EGIPT - Sekrety Faraonów, cena od 2879 zł
  3. SRI LANKA - Lankijskie Ogrody, cena od 5009 zł
  4. INDONEZJA - Bali, wyspa bogów, cena od 5789 zł
  5. INDIE - Herbaciane serce Kerali, cena od 7569 zł
  6. INDIE - Złoty Trójkąt Indii, cena od 5119 zł
  7. ZANZIBAR - Wielka piątka Afryki, cena od 9999 zł
  8. ZANZIBAR - Dzika natura Afryki, cena od 10499 zł
  9. KUBA - Viva la vida! cena od 6999 zł

Ceny podane są za osobę. Nie zawierają (za wyjątkiem ostatniego programu) biletów wstępów. Dokładne koszta podane są każdorazowo na stronie BP Itaka.

Spełniajmy swoje marzenia bo w końcu I...TAKI świat jest piękny!

źródło: materiały szkoleniowe BP Itaka, https://www.itaka.pl/wyjazdy-indywidualne/

Następny artykuł