Promocja Zima Narty 20/21 Biura Podróży Itaka
Źródło: https://www.itaka.pl

Narty z dojazdem własnym 2020/21. Zimowa promocja Biura Podróży Itaka

5 Listopada 2020

Jesteś amatorem białego szaleństwa i nart? Lubisz spędzać zimowy urlop za granicą ale podróżując własnym środkiem transportu? Mamy dla Ciebie idealną ofertę - zimową promocję Biura Podróży Itaka!

Białe szaleństwo we Włoszech

Aż 10 regionów narciarskich, w tym 4 nowości, najlepsze i najnowocześniejsze ośrodki narciarskie, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych tras, spektakularne widoki mnóstwo atrakcji aprѐs ski – zakochaj się w zimowych Włoszech! Już w ofercie 43 hotele o zróżnicowanym standardzie, nowe regiony narciarskie: Val di Fiemme, Kronplatz, Alta Valtellina-Bormio, Paganella, a także znane i lubiane przez polskich turystów: Val di Sole, Val di Fassa, Via Lattea, Dolina Aosty, Alta Badia i Madonna di Campiglio-Pinzolo. Trasy o różnym stopniu trudności. Miejsca idealne zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i wyjazd we dwoje.

Austria - raj dla narciarzy

Spektakularne alpejskie krajobrazy, kultowe, doskonale przygotowane trasy znane z Mistrzostw Świata, słynne regiony narciarskie, tradycyjna kuchnia, mnóstwo atrakcji poza stokiem i tyrolska gościnność – zapraszamy do Austrii! Już w ofercie 9 hoteli światowej klasy, 6 regionów narciarskich: Karyntia, Schladming-Dachstein, Zillertal, Stubaital, Paznauntal, Alpy Kitzbuhelskie. Słynne ośrodki sportów zimowych. Nowoczesne systemy wyciągów. Aktywny, zimowy wypoczynek i błogi relaks w jednym? To możliwe! Zapraszamy do najbardziej słonecznego regionu narciarskiego południowej Austrii, gdzie zachwycają nie tylko wspaniałe widoki i znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych, ale także bogata oferta wellness ze źródłami termalnymi, które znane są z leczniczych właściwości. Zimowa Karyntia oferuje ponad 800 km tras w 24 ośrodkach narciarskich z nowoczesną infrastrukturą, a wszystko to w ramach jednego karnetu Top Ski Pass, którym objętych jest również 7 regionów we Wschodnim Tyrolu. Poza stokiem także nie brakuje atrakcji – są tu piękne trasy do narciarstwa biegowego, snowparki, nowoczesne tory saneczkowe, lodowiska i… sauny na stokach!

Czeskie Karkonosze

Harravhov, Szpindlerowy Młyn - trasy narciarskie i snowboardowe dla wszystkich, wiele atrakcji sportowych, łatwy dojazd, rejon położony tuż przy granicy! Dodatkowo ciekawe miejsca do zwiedzania. Karkonosze – najwyższe pasmo górskie Sudetów, także najwyższe pasmo górskie Czech. Jego powierzchnia znajduje się w ok. 70% po stronie czeskiej. Najwyższy szczyt to leżąca na granicy polsko-czeskiej Śnieżka (1602 m n.p.m.). Po obu stronach granicy znajduje się Karkonoski Park Narodowy. Są tu ośrodki z rozwiniętą infrastrukturą sportów zimowych – narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu oraz dobre warunki dla miłośników turystyki pieszej.

Po słowackiej stronie

Czyste powietrze, malownicze górskie szczyty, kameralne ośrodki narciarskie, trasy zjazdowe o zróżnicowanym poziomie trudności oraz słynne termy. Odkryj urodę Małej i Wielkiej Fatry i poznaj Karpaty po słowackiej stronie. Mała i Wielka Fatra to pasma górskie Karpat Zachodnich, malowniczo położone w północno-zachodniej Słowacji. Nie daj się zmylić – tak naprawdę to Wielka Fatra (najwyższy szczyt: Ostredok – 1592 m n.p.m.) jest niższa od Małej Fatry (najwyższy szczyt: Wielki Krywań – 1709 m n.p.m.). Każda Fatra ma swój park narodowy oraz zróżnicowane, małe ośrodki narciarskie z przeróżnymi atrakcjami sportowymi i rekreacyjnymi.

Rezerwuj już dziś i korzystaj z promocji!

TYLKO DO 26 LISTOPADA:

  • NOWOŚĆ! GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS*
  • pakiet gwarancji gratis: gwarancja najniższej ceny, gwarancja niezmienności ceny, gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji;

*obowiązuje do 30 listopada

GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS - gwarantujemy prawo do nielimitowanych zmian rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, długość (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę. Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania pierwotnej rezerwacji.

źródło: materiały BP Itaka www.itaka.pl

Następny artykuł