Budva w Czarnogórze
Źródło: osoian-marcel z Pixabay

Najciekawsze hotele Czarnogóry

13 Lipca 2021

Czarnogóra to niewielki kraj nad Adriatykiem, jest to coraz popularniejszy kierunek wakacyjny polskich turystów. Przyciąga pięknymi krajobrazami, wybrzeżami, uroczymi i malowniczymi miastami oraz niskimi cenami.

Czarnogóra na wakacje – jakie hotele wybrać

Biuro Podróży Rego Bis zaprosiło przedstawicieli biur podróży z całej Polski do Czarnogóry, w celu pokazania oferty hotelowej w kilku miejscowościach. Hotele Czarnogóry to różnorodne obiekty przy plaży, w oddaleniu od morza, a także pensjonaty.

Hotele Czarnogóry

W miejscowości Budva polscy touroperatorzy obejrzeli 3 hotele : najdroższy, największy i najnowszy.

Hotel Splendid Conference & Spa to 5gwiazdkowy, najbardziej prestiżowy hotel. Oferuje 3000 pokoi i długą piaszczystą plażę przy budynku z leżakami w cenie. Jest tu kompleks SPA i zespół saun oraz kasyno.

Hotel Iberostar Bellevue to największy hotel, ma 1600 miejsc i duży teren zielony wokół z kompleksem basenów, żwirową plażą, barami, restauracją i placem zabaw. To idealny hotel dla rodzin z dziećmi, są tu animatorzy zabaw.

Hotel Slavija to 5gwiazdkowy, nowy obiekt noclegowy 1,5 km. od żwirowej plaży. Oferuje bary, restaurację, różne pokoje, SPA i łaźnię parową. Największą atrakcją jest bar na dachu z miejscem na imprezy na 200 osób.

Herceg Novi to miejscowość, która leży na północy Czarnogóry.

Kompleks wypoczynkowy Iberostar Herceg Novi jest największy, zbudowano go na zboczu przy żwirowej plaży i złożony jest z kilku budynków. Hotel ma 200 pokoi z balkonami, otacza go ogród, dla dzieci działa Iberostar – Star Camp.

Maxi to mały apartamentowiec obok kamienistej plaży. Oferuje 7 pokoi i 4 apartamenty, parking, mały ogród z basenem i aneks kuchenny, a właściciele grillują razem z gośćmi.

Jovana to apartamentowiec o podobnym charakterze i przyjaznych właścicielach, z 2 pokojami i 7 apartamentami na 20 miejsc oraz mini basenem w ogrodzie.

Wakacje i wczasy w Czarnogórze stają się coraz popularniejsze, większość polskich Biur Podróży ma je w ofercie. Warto wziąć pod uwagę Czarnogórę planując wakacje w sezonie lato 2021, przedstawione hotele to tylko kilka przykładów. Hotele Czarnogóry zapraszają i czekają na turystów.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł