Obraz tuchacha z Pixabay
Źródło: Obraz tuchacha z Pixabay

Mieleńska Karta Turysty - wakacje w Mielnie z rabatami

17 Maja 2021

Władze Mielna na wakacje 2021 proponują dla gości Mieleńską Kartę Turysty, która zapewnia pobyt w mieście z rabatami.

Wakacje nad Bałtykiem

Jak informuje portal NadMorze.pl, od lutego sukcesywnie zwiększa się zainteresowanie wakacjami nad Bałtykiem. Liczba rezerwacji na lato nad polskim morzem na początku maja była o 30 % większa niż w całym kwietniu.

Rosnąca popularność wypoczynku nad Bałtykiem sprawia, że miejscowości turystyczne próbują znaleźć sposoby na zachęcenie urlopowiczów do przyjazdu do siebie. Władze Mielna na przyciągnięcie gości proponują wakacje z rabatami dzięki Mieleńskiej Karcie Turysty. Wakacje w Mielnie zawsze cieszyły się dużym powodzeniem, jednak w obecnej sytuacji władze tej miejscowości wypoczynkowej starają się uatrakcyjnić pobyt zniżkami.

Wypoczynek w Mielnie z rabatami

Mieleńska Karta Turysty ma być dostępna na początku lipca. Obecnie Mieleńska Organizacja Turystyczna szuka partnerów chętnych do wzięcia udziału w programie oferowania usług z rabatami.
Wzorem dla Karty Turysty ma być karta mieszkańca. Będzie imienna i wystawiana dla turystów, którzy zapłacą w Mielnie opłatę miejscową, wynoszącą 2,4 zł za dobę. Urlopowicze posiadający Mieleńską Kartę Turysty otrzymają procentowe i kosztowe zniżki na tyle osób, za ile uiszczą opłatę.

Mieleńska Karta Turysty

Celem wprowadzenia Mieleńskiej Karty Turysty jest zachęcenie i zmotywowanie turystów odwiedzających teren gminy do skorzystania z oferty wypoczynkowej. Gmina na wakacje w Mielnie oferuje dużo lokalnych atrakcji i usług turystycznych. Karta Turysty ma też promować usługodawców, którzy wezmą udział w programie oferując zniżki na wypoczynek w Mielnie. Bieżące informacje o miejscach i przedsiębiorcach oferujących usługi z rabatami będą zamieszczane na specjalnej stronie internetowej.
Planując wakacje w Mielnie warto pamiętać, że Mieleńska Karta Turysty zapewni liczne zniżki na korzystanie z oferty turystycznej gminy Mielno.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl

Następny artykuł