Fuerteventura na Wyspach Kanaryjskich
Źródło: Obraz Peter Thomas z Pixabay

Loty z Warszawy na Fuerteventurę na Wyspach Kanaryjskich

27 Września 2021

Wizz Air połączył Warszawę z Fuerteventurą na Wyspach Kanaryjskich, inauguracyjny lot z Lotniska Chopina odbył się w miniony piątek.

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich

Najnowsze połączenie Wizz Air z Warszawy do Fuerteventury na Wyspach Kanaryjskich obsługiwane będzie w poniedziałki i piątki. Rzecznik Lotniska Chopina Andrzej Klewiado powiedział, że cieszy ich kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na całorocznym i średniodystansowym kierunku wakacyjnym, a takim są Wyspy Kanaryjskie. Wciąż podejmowane są działania, żeby oferować loty na wakacje o podobnym profilu, żeby pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok.

Fuerteventura na wczasy

Manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air Paulina Goska powiedziała, że przewoźnik z ogromną radością ogłasza uruchomienie długo wyczekiwanej i wyjątkowej trasy z Warszawy na Fuerteventura na Wyspach Kanaryjskich. Fuerteventura to bardzo popularny i atrakcyjny kierunek wakacyjny. Na wyspie są ośrodki wczasowe przyjazne rodzinom, a klimat jest łagodny przez cały rok.

Oprócz wycieczek na Fuerteventurę, pasażerowie podróżujący z Warszawy mają do wyboru inne możliwości na wczasy i wakacje w Hiszpanii. Wizz Air oferuje loty na Teneryfę, do Alicante, Barcelony i Madrytu. Jest to szeroka oferta słonecznych miejsc w Hiszpanii, idealnych na ucieczkę przed zimową aurą.

Bilety na wszystkie, w tym nowe połączenia z Warszawy na Fuerteventurę dostępne są w sprzedaży na wizzair.com. Przewoźnik wdrożył odpowiednie procedury, tak żeby pasażerowie wybierający wczasy z Wizz Air mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie podróży.

Można więc zaplanować wycieczki i wczasy, Fuerteventura i Wyspy Kanaryjskie czekają.

Warunki podróżowania na Wyspy Kanaryjskie to Unijny Certfikat Covid antygenowy test na COVID-19 RT-PCR, RT-LAMP lub TMA, zwolnieni z testu są dzieci do 12 lat, zaszczepienie i ozdrowieni , Certyfikat Unijny Covid jest honorowany.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł