the-plane-4965615_1920
Źródło: Obraz nextvoyage z Pixabay

Linie Lotnicze Emirates zmieniają zasady rezerwacji biletów

10 Kwietnia 2021

Linie Lotnicze Emirates wprowadziły kolejną aktualizację do obecnie istniejących zasad rezerwacji biletów lotniczych dla swoich klientów.

Klienci posiadający bilety wydane przed 30 września 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą teraz zmienić rezerwację na dowolną datę w ciągu 36 miesięcy, co stanowi przedłużenie o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniego regulaminu.

Osoby posiadające bilety wydane po 1 października 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 24 miesięcy.

Opłaty za ponowne wystawienie dowolnego biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez żadnych opłat.

Nowe zasady, covid-19, zmiana regulaminu

Klienci, którzy posiadają bilety wydane bezpośrednio przez Emirates, zarówno na emirates.com, czy w punktach sprzedaży detalicznej i centrach linii lotniczej, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ ważność biletów jest automatycznie przedłużona. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się ze swoim agentem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety.

źródło: http://www.tur-info.pl/

Następny artykuł