samolot Emirates
Źródło: Obraz Darren Marsden z Pixabay

Linia lotnicza Emirates po raz ósmy najlepszą linią na świecie

29 Maja 2021

Emirates w konkursie Business Traveller Middle East Awards 2021 ósmy raz z rzędu uzyskały tytuł „Najlepsza linia lotnicza na świecie”.

Najlepsza linia lotnicza

Oprócz wyróżnienia głównego, przewoźnik uzyskał także wyróżnienia w kategoriach „Linie lotnicze z najlepszą klasą ekonomiczną” i „Linie lotnicze z najlepszą pierwszą klasą”.

Emirates Airline swoją siedzibę ma w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju, jednak loty realizuje z wielu miejsc na świecie, w tym z Warszawy. Linia lotnicza obsługuje dużo dalekich połączeń na bliski wschód, do regionu Azji i Pacyfiku, do obu Ameryk i Afryki.

Emirates linia lotnicza

Linia lotnicza Emirates dla zwiększenia bezpieczeństwa podróży lotniczych wprowadziła dwa razy więcej cyfrowych rozwiązań. Został zwiększony zakres odprawy bezdotykowej oraz ścieżki biometrycznej. Była to odpowiedź przewoźnika na potrzeby klientów i ich oczekiwania w kwestii bezpieczniejszych podróży. Współpraca z Dubai Health Authority zwiększa cyfrowe możliwości weryfikacji dokumentacji związanej z COVID-19, co pozwala na bezproblemową obsługę bez papierowych dokumentów.

Na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju pomiędzy odprawą a bramką znajduje się 33 biometrycznych punktów kontrolnych oraz prawie 50 bezdotykowych kiosków.

Emirates po testach wprowadzą w maju na wszystkich lotach do użytku kartę IATA Travel Pass. Przewoźnik jest członkiem programu lojalnościowego Skywards.

Emirates jako pierwsza linia lotnicza zaproponował ubezpieczenie na wypadek COVID-19 i innych okoliczności bezpłatnie do biletów.

Wygodne i komfortowe podróżowanie

Linie lotnicze Emirates podjęły wiele działań dla elastyczności i pewności w czasie podróży. Ochronę planowania lotów zapewnia możliwość zmiany rezerwacji w czasie 36 miesięcy.

Zgodnie z „Fly Better” linie lotnicze Emirates we wszystkich klasach wciąż podnoszą komfort pokładowy. Kabiny Boeingów 777-300ER są całkowicie zamykane, dostępne są luksusowe prywatne apartamenty A380. Podróżujący flagowym A380 Emirates do dyspozycji mają prysznic, salon i inne udogodnienia.

W klasie ekonomicznej pojawiły się bardziej ergonomiczne i regulowane fotele, każde miejsce ma ekran do oglądania systemu rozrywki pokładowej ice z 4500 kanałami.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł