Starówka i Mołtawa w Gdańsku
Źródło: Obraz drzalek83 z Pixabay

W Gdańsku odbywa się konkurs dla branży gastronomicznej

20 Września 2021

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs dla restauracji w Gdańsku. Inicjatywa, która wystartowała 16 września ma na celu promocję lokalnych potraw i produktów.

Najlepsze gdańskie restauracje

Restauracje z Gdańska, które wezmą udział w konkursie dla branży gastronomicznej mają szansę na promocję w telewizji. Spośród zgłoszonych uczestników zostanie wyłonionych 20 lokali gastronomicznych, które zostaną uhonorowane realizacją odcinków cyklu programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku”.

Produkcja promocyjnych odcinków ma być realizowana od października do listopada 2021 roku. Publikacja potrwa do I kwartału 2022 roku. Konkurs dla restauracji w Gdańsku i emisja odcinków mają promować lokalne produkty i potrawy.

Restauracje z Gdańska mogą zgłaszać swoje oferty w dniach od 16 do 30 września 2021. Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wzór umowy dostępne są tu :
https://visitgdansk.com/informacje/konkursy-przetargi,a,3652

Gdzie zjeść w Gdański

Mieszkańcy i turyści zastanawiający się gdzie dobrze zjeść w Gdańsku, mogą obejrzeć premierowe odcinki programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku” i sami ocenić. Odcinki udostępnione zostaną wszystkimi kanałami Visit Gdansk oraz Gdańskiej Karty Mieszkańca, czyli mają szansę dotrzeć do 250 000 odbiorców. Zostaną również przekazane laureatom konkursu, te gdańskie restauracje będą mogły wykorzystać je do własnych działań marketingowych.

Konkurs dla branży gastronomicznej w Gdańsku ma na celu długoterminowe korzyści w postaci promocji laureatów. Gdańscy restauratorzy skorzystają z wygranej nie tylko na tej płaszczyźnie. Gdańska Organizacja Turystyczna przewiduje także nagrody pieniężne w wysokości 5 tys. zł brutto dla zwycięzców, którzy wezmą udział w nagraniach.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł