widok z samolotu
Źródło: Obraz Free-Photos z Pixabay

Linie lotnicze Smartwings będą wozić Polaków na wakacje

27 Maja 2021

Największa czeska linia lotnicza Smartwings ogłosiła nowe połączenia lotnicze z Polski. Na sezon Lato 2021 przewoźnik proponuje loty do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Włoch i Bułgarii.

Nowe połączenia lotnicze w sezonie letnim

Linie Lotnicze Smartwings zamierzają realizować regularne wakacyjne loty z Warszawy i Katowic. Przewoźnik oferuje atrakcyjne kierunki wakacyjne na sezon Lato 2021.

Smartwings z Warszawy będzie latał do Grecji, do wyboru Kreta, Kalamata i Kos. Kolejny letni kierunek to Chorwacja i Dubrownik oraz Split, a także Sycylia we Włoszech i Bułgaria z Burgas. Hiszpania na lato 2021 to Malaga i Barcelona.

Czeska linia lotnicza z Katowic oferuje rejsy do Barcelony, na Kretę i Sycylię oraz do Burgas w Bułgarii i Dubrownika oraz Splitu w Chorwacji.

Kierunki wakacyjne na Lato 2021

Te kierunki wakacyjne na Lato 2021 to część regularnego programu. Miejsca w samolotach zostały oddane do wykorzystania touroperatorom, część trafi do wolnej sprzedaży. Rezerwację biletów można realizować w systemach GDS. Air World Services, przedstawiciel Smartwings w Polsce zapewnia, że ceny nie przekraczają tych, które linie lotnicze prezentują na swojej stronie internetowej. Przeciwnie, oferta Smartwings w systemie rezerwacyjnym GDS ma być od nich niższa.

AWS obsługuje grupowe rezerwacje, zapytanie o podróż powyżej 9 osób można składać mailowo. Przewoźnik będzie też realizował loty czarterowe, łącznie rozkład lotów na Lato 2021 obejmuje 28 kierunków wakacyjnych z wylotami z sześciu polskich miast.

Oferta czeskiego przewoźnika na Lato 2021 to jedna z wielu propozycji. Sporo rejsów przewidziały tanie linie lotnicze, a narodowy polski przewoźnik Linie Lotnicze LOT niedawno znacznie poszerzyły ofertę lotów na wakacje 2021 o atrakcyjne kierunki wakacyjne.

Źródło : http://www.wiadomosciturystyczne.pl https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł