palmy w Zanzibarze
Źródło: Obraz Julian Hacker z Pixabay

Itaka będzie wozić swoich klientów Airbusem Luke Air

10 Czerwca 2021

Na zorganizowanym 8 czerwca spotkaniu na Lotnisku Chopina Biuro podróży Itaka zaprezentowało samolot swojego przewoźnika Luke Air.

Samolot dla klientów Itaki

Na Dniu otwartym Luke Air odbyła się prezentacja szerokokadłubowego samolotu linii lotniczej Luke Air, który Biuro podróży Itaka będzie czarterować na rejsy dalekiego zasięgu. Airbus A330 to flagowy samolot w barwach Luke Air, przewoźnika który od lat obsługuje klientów Itaki.

W prezentacji udział wzięli przedstawiciele Zarządu Itaki, przewoźnika Luke Air oraz wiceprezes Przedsiębiorstwa Państwowego„Porty Lotnicze”. Biuro podróży Itaka zaprosiła na spotkanie przedstawicieli sieci sprzedaży, agenci mogli obejrzeć z zewnątrz i wewnątrz samolot linii Luke Air. Airbus A330 ma wyróżniającą się, atrakcyjną kolorystykę, a w środku wiele udogodnień.

Rejsy dalekiego zasięgu

Samolot dla klientów Itaki oferuje 2 klasy komfortu. Business ma 12 miejsc, po 3 podwójne, rozkładane fotele w 2 rzędach. Odległość między fotelami ma prawie 2 metry, jest indywidualny system rozrywki pokładowej z iPadami, a na lotnisku w Warszawie pasażerowie klasy Business mają osobne stanowisko odprawy. Klasa Ekonomiczną ma 277 miejsc, podwójne, potrójne i poczwórne fotele z gniazdami ładującymi USB. Odległość między fotelami to prawie 80 cm, dostępny jest indywidualny system rozrywki pokładowej przez własne urządzenia mobilne.

Po prezentacji samolotu, w hotelu Courtyard by Marriott przedstawiona została oferta Itaki na rejsy dalekiego zasięgu. Biuro podróży Itaka chętnie wprowadza na rynek nowe i egzotyczne kierunki turystyczne na zimę i lato. Touroperator zauważa, że klienci chcą podróżować dalej bez przesiadek i międzylądowań, a taki komfort podróżowania zapewnia Airbus A330, jedyny na rynku czarterowym po Dreamlinerach LOT.
Biuro podróży Itaka na sezon lato 2021 oferuje bezpośrednie loty do Zanzibaru, na Malediwy i Dominikanę oraz Madagaskar/Nosy Be.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl http://www.wiadomosciturystyczne.pl https://www.itaka.pl/aktualnosci/

Następny artykuł