Itaka zima 21/22 promocja
Źródło: https://www.itaka.pl/

Itaka rusza ze sprzedażą ofert ZIMA 2021/2022

3 Marca 2021

Biuro Podróży Itaka rozpoczyna sprzedaż sezonu ZIMA 21/22. W ofercie najpopularniejsze kierunki w segmentach: egzotyka, destynacje europejskie, Egipt, wyjazdy narciarskie, hotele w Polsce, wycieczki objazdowe.

Egzotyka

Sztandarowym produktem Itaki jest Zanzibar. Wyjątkowe walory turystyczne tanzańskiej wyspy podkreślają wtopione w niezwykłą scenerię hotele z profesjonalną obsługą przyjazną dla turystów z Polski.

Egzotyczne klimaty klienci znajdą także na Wyspach Zielonego Przylądka na Sal, docenianej przez miłośników piaszczystych plaż i aktywnego wypoczynku oraz na Nosy Be, należącej do Madagaskaru.

„Jeden hotel jedna wyspa” to formuła wypoczynku na Malediwach, gdzie ekskluzywne hotele harmonizują z pejzażem koralowych wysepek.

Starannie wyselekcjonowane hotele i piękne plaże w Omanie w rejonie Salalah po raz kolejny czekają na klientów.

Miłośnicy Tajlandii odnajdą piękne plaże i egzotyczne smaki w malowniczym regionie Krabi.

Na karaibskie wakacje zaprasza Dominikana – jeden z hitów tegorocznej zimy i klimatyczne Curaçao. Do oferty powraca Kuba z Cayo Santa Maria.

Kierunki europejskie

Jak zawsze szczególne miejsce naszej w ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. Zimą z ITAKĄ można wybrać się także na Maderę, Porto Santo i Costa del Sol.

Egipt

Niezmiennie popularny Egipt jest reprezentowany przez Hurghadę, Marsa Alam i Tabę.

Oferta narciarska

Narciarze mogą polecieć naszymi czarterami do Włoch i Hiszpanii lub skorzystać z propozycji na dojazd własny do Czech, Słowacji, Austrii, Bułgarii i Włoch czy w polskich górach.

Wycieczki objazdowe

Tradycyjnie na liście produktowej są autorskie programy wycieczek objazdowych. Część z nich zostało pogrupowanych w cykle o podobnym profilu jak: „Tylko dla Ciebie” - prywatne podróże z pilotem i samochodem do wyłącznej dyspozycji uczestników, „Wakacje pod palmami” - zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata, „Kameralne podróże” - zwiedzanie w grupach 10-12 osób. Na ciekawych świata czekają trasy po Meksyku, Kubie, Dominikanie, Egipcie czy hiszpańskiej Andaluzji, a także rejsy dookoła Zanzibaru i po wyspach Madagaskaru w ramach „No limits” - wakacji dla aktywnych.

W późniejszym terminie dostępne będą także Zjednoczone Emiraty Arabskie i narty w Turcji.

PAKIET 21 – TYLKO DO 5 MAJA GRATIS (szczegółowy regulamin dostępny w biurze sprzedaży):

  • Multi Zmiana 21 - nielimitowane zmiany rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, długość (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę;
  • Płatność 21 - Pełną należność za imprezę, z potrąceniem dokonanej przedpłaty, należy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy;
  • Rezygnacja 21 - W przypadku rezygnacji na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy obciążenie z tego tytułu wyniesie tylko do 10%* ceny imprezy nawet jeżeli koszty faktyczne będą wyższe niż 10%*- obowiązuje wyłącznie dla imprez turystycznych opartych o przelot czarterowy lub autokar z wyłączeniem pakietów dynamicznych.

plus

  • 3% zniżki dla Stałych Klientów;
  • Zaliczka 15%;
  • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach

źródło: materiały Biura Podróży Itaka

Następny artykuł