Promocja Biura Podrozy Itaka - Lato 2021
Źródło: https://www.itaka.pl/

Itaka - Lato 2021: Zostań z nami i odkryj świat na nowo!

31 Października 2020

ZOSTAŃ Z NAMI I ODKRYJ ŚWIAT NA NOWO - to hasło aktualnej promocji jednego z największych organizatorów w Polsce. Do kiedy będzie obowiązywać? Czy znamy więcej szczegółów? Czy biuro pokusiło się o kolejne nowości w ofercie? Jakie nastroje panują w samej Itace?

Lato 2021, wakacje, radość podróżowania

Kolejny sezon - LATO 2021 został wprowadzony do sprzedaży w rekordowym tempie - 24 kwietnia 2020. Jak reklamuje samo biuro podróży Itaka - „Dla klientów możliwość zaplanowania przyszłych wakacji, sama w sobie może przynieść dużo radości i świadomość, że podróże, które stały się >

Itaka, Czarogóra, Chalkidiki, dojazd własny

W ofercie Itaki są hotele i wycieczki znane i lubiane przez klientów od lat. Dodatkowo nowością w sprzedaży będzie Czarnogóra i Chalkidiki z dojazdem własnym!

LATO 2021! BONUSY NA PLUSY – TYLKO DO 26 LISTOPADA 2020:

  • 15% zaliczki;
  • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach;
  • NOWOŚĆ! GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS*;
  • pakiet gwarancji gratis (gwarancja najniższej ceny, gwarancja niezmienności ceny, gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji);
  • 3% zniżki dla Stałych Klientów;
  • parking za 1 PLN (ograniczona ilość miejsc);

*obowiązuje do 30 listopada

Działania Itaki budzą duży optymizm, pomimo zaistniałej sytuacji na świecie. Organizator zapewnia swoich klientów i współpracowników „Damy radę bezprecedensowej sytuacji, której stawia czoło branża turystyczna i nawet jeżeli świat podróży zmieni się pod wpływem pandemii, na pewno będziemy w nim uczestniczyć".

źródło: materiały szkoleniowe BP Itaka

Następny artykuł