people-2593251_1920
Źródło: Obraz StockSnap z Pixabay

Hotele przy lotniskach w ofercie Itaki - relaks przed i po podróży

14 Grudnia 2020

„Eleganckie i nowoczesne hotele, idealne na relaks przed i po podróży! To wygodne rozwiązanie nie tylko dla Klientów biznesowych, ale również turystów, którzy szukają doskonałej bazy wypadowej do zwiedzania miasta. Świetnie skomunikowane z centrum i najważniejszymi atrakcjami miast, z komfortowymi pokojami i zapleczem restauracyjnym, zapraszają na odpoczynek po dniu wypełnionym pracą lub korzystaniem z atrakcji okolicy."

Takim hasłem Biuro Podróży Itaka reklamuje możliwość wykupienia samej usługi noclegowej w jednym z kilku wybranych hoteli, tuż przy polskich lotniskach. Na tą chwilę opcja dotyczy następujących miast: Warszawy, Katowic, Rzeszowa, Poznania i Gdańska.

Hotele są idealne na nocleg tuż przed i po podróży, usytuowane kilka kroków od docelowego lotniska, oferują klientom biura wygodne i komfortowe pokoje. Dodatkowo są to w większości znane i sprawdzone sieci hotelowe.

Przykładowo, klienci mieszkający w okolicach Katowic, którzy wylatują na swoje wakacje z Warszawy, a ich samolot startuje o godzinie 10:00 rano, mogą spokojnie spakować się i wyruszyć w podróż dzień wcześniej. Nocleg przed podróżą spędzają już w hotelu przy lotnisku, aby około godziny 8:00, tuż po śniadaniu, stawić się wypoczętym na odprawie. Normalnie musieliby wstać w środku nocy i około trzech a może i więcej godzin spędzić w samochodzie lub innym środku transportu, aby w biegu wsiąść na pokład samolotu.

Propozycja skierowana jest również do osób, które chcą wykorzystać wylot z odległego lotniska i dodatkowo zwiedzić przy okazji wybrane miasto. A każde z miast ma wiele do zaoferowania. Kto nie skusiłby się na dodatkowe parę godzin spędzonych w Gdańsku czy Warszawie?

Aktualnie Itaka proponuje noclegi w wyszczególnionych poniżej obiektach:

Hotel Renaissance Warsaw Airport

Pierwszy pięciogwiazdkowy hotel przylotniskowy sieci Renaissance w Polsce, luksusowy i elegancki, polecany głównie dla par i klientów biznesowych. Usytuowany naprzeciwko nowej części Terminala A lotniska Chopina w Warszawie, w odległości ok. 7 km od centrum.

Hotel Renaissance Warsaw AirportHotel Renaissance Warsaw Airport
www.renaissance.waw.pl

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hotel przy lotnisku Chopina w Warszawie, oferuje gościom dogodne połączenie z centrum i łatwo można z niego przejść pieszo na Terminal 1. Tuż przy hotelu odjeżdża bezpośredni autobus i kolejka do centrum.

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw AirportHotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport
www.courtyardwarsawairport.com

Hotel Hampton By Hilton Warsaw Airport

Hotel trzygwiazdkowy, usytuowany ok. 1 km od Lotniska Chopina w Warszawie, około 7 km od centrum miasta. Pomiędzy lotniskiem a hotelem kursuje co 30 minut bezpłatny shuttle-bus. Oferuje komfortowe pokoje i profesjonalną obsługę.

Hotel Hampton By Hilton Warsaw AirportHotel Hampton By Hilton Warsaw Airport
https://www.hilton.com

Hotel Moxy Katowice Airport

Trzygwiazdkowy, w nowoczesnym stylu, oddany do użytku w 2018 r. Znajduje się na terenie lotniska w Pyrzowicach, naprzeciwko terminala A, ok. 30 km od centrum Katowic.

Katowice Airport MoxyKatowice Airport Moxy
https://www.moxykatowice.com

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport

Hotel trzygwiazdkowy, nowoczesny, otwarty w 2019 r. Położony naprzeciwko lotniska Rzeszów-Jasionka, w odległości ok. 450 m; obok G2A Areny, ok. 12 km od centrum Rzeszowa.

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów AirportHotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport
https://hiexrzeszow.pl

Moxy Poznań Airport

Usytuowany na terenie lotniska Poznań-Ławica, ok. 100 m od hali odlotów, ok. 10 km od centrum Poznania. Jest doskonale skomunikowany z centrum miasta (jeździ tu bezpośredni autobus miejski).

Moxy Poznań AirportMoxy Poznań Airport
https://www.moxypoznanairport.pl

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Hotel trzygwiazdkowy, zlokalizowany ok. 200 m od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Idealny na wypad do Trójmiasta, dzieli go jedynie ok. 14 km od centrum Gdańska, ok. 10 km od centrum Sopotu i ok. 20 km od centrum Gdyni. Dobrze skomunikowany - leży przy stacji kolejki i przystanku autobusowym.

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk AirportHotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport
www.gdanskairport.hamptonbyhilton.com

źródło: https://www.itaka.pl/

Następny artykuł