hotel z basenem
Źródło: Obraz Engin Akyurt z Pixabay

Hotele PHH honorują Kartę Dużej Rodziny

15 Lipca 2021

Polski Holding Hotelowy został partnerem strategicznym programu Karta Dużej Rodziny. Wszystkie hotele i obiekty należące do grupy honorują KDR.

Taniej w hotelach PHH z Kartą Dużej Rodziny

Polski Holding Hotelowy, jego hotele oraz obiekty honorują Kartę Dużej Rodziny. Specjalne zniżki dla rodzin z trojgiem i więcej dzieci dzięki partnerstwu PHH i KDR sprawiają, że takie rodziny korzystając ze zniżek mogą taniej spędzić wakacje w hotelu PHH.

Rodziny z Kartą Dużej Rodziny mają 15 % zniżkę na noclegi licząc od ceny dnia oraz na ofertę gastronomiczną. Obiekty i hotele Polskiego Holdingu Hotelowego oferują te zniżki w przypadku rezerwacji dokonanej przez bezpośrednie kanały obiektów, a więc telefonicznie lub mailowo oraz prze rezerwacji na miejscu.

Zniżki w hotelach PHH z KDR

Rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego Magdalena Szefernaker powiedziała, że jest to dobra wiadomość dla rodzin z trójką i więcej dzieci, rodziny 3 plus mogą w całym kraju korzystać ze specjalnych zniżek. PHH cieszy się ze strategicznego partnerstwa w programie Karta Dużej Rodziny i ze wspierania polskich rodzin. Holding Hotelowy liczy na to, że zwiększy to ruch turystyczny w hotelach i zachęci Polaków do poznawania nowych i wyjątkowych miejsc w kraju.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to pierwszy program, który dla wspierania polskich rodzin wielodzietnych łączy rząd z samorządem oraz strefą biznesu. Oferuje specjalne zniżki i uprawnienia dla rodzin 3 plus w instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych, co ułatwia dostęp do wielu usług i różnych ofert. KDR wspiera wielodzietne rodziny uprawniając do tańszego korzystania z oferty obiektów branży paliwowej, spożywczej, bankowej, a także rekreacyjnej.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł