Półwysep Helski
Źródło: Obraz Monika59 z Pixabay

Dodatkowe pokoje w Best Western Hotel Jurata

30 Lipca 2021

Zakończył się remont dawnego budynku Melodia, który został włączony do Best Western Hotel Jurata. Goście mają do dyspozycji 30 dodatkowych pokoi.

Hotel nad morzem w Juracie

Prace remontowe w dawnym budynku Melodia przy hotelu Best Western w Juracie miały na celu dostosowanie pokoi hotelowych do standardów spod tej marki. Budynek został włączony do Best Western Hotel Jurata, powstał nowoczesny i harmonijnie wyglądający kompleks.

Usytuowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego kompleks oferuje teraz 75 komfortowych pokoi, basen i spa. To idealne miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem w przepięknych okolicznościach przyrody. Jest to też świetne miejsce na organizację spotkań biznesowych, dostępna jest sala konferencyjną na 150 osób.

Najbardziej ekskluzywny kurort w Polsce – w Juracie, leży w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w naszym kraju. Nowo wyremontowane pokoje zapewniają lepszą jakość i bezpieczeństwo dzięki programowi We Care Clean spod globalnej marki Best Western.

Kompleks Best Western Hotel Jurata

Nowa część hotelu Best Western w Juracie oferuje 30 gruntowanie wyremontowanych pokoi, które są nowoczesne i w pełni wyposażone. Turyści z nowych miejsc noclegowych w Juracie będą mogli skorzystać jeszcze podczas tego sezonu lato 2021.

Zmodernizowane miejsca noclegowe w Juracie to 27 pokoi z łazienkami, 2 pokoje typu studio z częścią dzienną, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Wyremontowano też 1 apartament z dużą częścią dzienną, wydzieloną sypialnią, aneksem kuchennym, łazienką i dużym tarasem.

Wszystkie pokoje w nowej części hotelu Best Western są przestronne, a rozkładane sofy wypoczynkowe zapewniają dodatkowe miejsce do spania. Nowoczesne łazienki zostały >

Niektóre pokoje hotelowe mają dostęp do prywatnego tarasu, który oferuje typowy dla Półwyspu Helskiego widok na sosnowy las. Dzięki temu każdy, kto lubi wypoczynek w zacisznych okolicznościach przyrody znajdzie tu idealne miejsce na wakacje nad morzem w bliskości plaży.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć w hotelu Best Western Jurata na specjalne zniżki, dodatkowo dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł