widok na Kołobrzeg
Źródło: Obraz tworzymyreklame z Pixabay

Nowy, luksusowy hotel w Kołobrzegu

10 Czerwca 2021

Najwyżej pozycjonowana marka hotelowa Louvre Hotels Group otworzyła 8 czerwca pierwszy w Polsce nadmorski kurort Royal Tulip Sand.

Hotel Royal Tulip Sand Kołobrzeg

Otwarty na początku czerwca w Kołobrzegu Royal Tulip Sand to luksusowy hotel działający pod szyldem Louvre Hotels Group. Jest to owoc porozumienia potentata hotelowego ze Zdrojowa Invest & Hotels. Położony nad samym brzegiem morza luksusowy hotel w Kołobrzegu liczy 114 pokoi.

Pod koniec 2020 roku zaczęły się kompleksowe prace nad dostosowaniem istniejącego budynku do standardów, które obowiązują w Royal Tulip. Dotyczyło to zarówno apartamentów i pokoi hotelowych, jak i restauracji, strefy spa oraz publicznych przestrzeni w budynku.

Luksusowy hotel w Kołobrzegu

Atmosfera wręcz królewskiego luksusu to domena Royal Tulip Sand, jest to idealne miejsce na ekskluzywne wakacje w Kołobrzegu. Najwyższej jakości materiały użyte do wykończenia i designerskie meble mają zapewnić gościom błogi wypoczynek.

Hotel Royal Tulip Sand położony jest o 5 minut spacerem od plaży. Wiele lat ten istniejący wcześniej hotel w Kołobrzegu cieszył się dużym zainteresowaniem wśród polskich urlopowiczów oraz zagranicznych turystów licznie odwiedzających miasto. Nad Bałtykiem Kołobrzeg to jedna z największych atrakcji turystycznych, a wakacje nad polskim wybrzeżem to wyjątkowy wypoczynek.

Potentat hotelowy

Andreas Tscherning z COO International Hotels Louvre Hotels Group zaznacza, że potentat hotelowy cieszy się z otwarcia hotelu spod marki Royal Tulip w Europie, tym bardziej, że jest to kolejny luksusowy hotel tej marki w Polsce.

Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand powiedział, że gruntowna renowacja poprzedniego hotelu znacząco odmieniła wygląd obiektu noclegowego, dzięki czemu zyskał charakter luksusowego i nowoczesnego kurortu. Na gości oprócz ekskluzywnych pokoi czeka wypoczynek i relaks w Sand Wellness oraz możliwość posmakowania specjałów w restauracji Sand{acz}, czyli miejscu wyróżnionym w przewodniku Gault&Millau Polska.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł