Grecja, Santorini , Kościół
Źródło: Obraz Russell_Yan z Pixabay

Grecos - Nowy katalog juz dostępny

12 Listopada 2020

Nowy katalog - Grecos- Wielkie Greckie Wakacje

Grecos, Grecja, pandemia

Katalog trochę inny niż zwykle- oprócz zdjęć i opisu hoteli, znajdziemy tu dużo przydatnych i ciekawych informacji związanych z wyjazdem do Grecji.

Przeczytamy tutaj jak wyglądał sezon wakacyjny 2020, wielu z nas wyobrażało sobie zupełnie coś innego, a tym czasem globalna pandemia koronawirusa zmieniła nasze podejście do podróżowania.

Choć sezon w Grecji zaczął się dość późno to chętnych na wyjazd do Grecji nie brakowało, a to dlatego że Grecja była jednym z bezpieczniejszych w tym roku kierunków. A na miejscu czekali na swoich turystów zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy rezydenci.

Znajdziemy tu również ważne informacje dotyczące ubezpieczeń. Jak dobrze się zabezpieczyć w podroży oraz jakie ubezpieczenie wybrać na wypadek rezygnacji z wczasów np. z powodu kwarantanny, czyli krótko mówiąc jak wybrać "Idealne Wakacje".

Zagłębiając się w katalog znajdziecie również ciekawe informacje dotyczące Grecji. Co warto w Grecji zwiedzić, jakie wybrać wycieczki fakultatywne, które sa godne polecenia. Czego warto spróbować oraz jakie życie prowadzą Grecy. Warto przeczytać też o najpiękniejszych i najsłynniejszych plażach na całym świecie, które zachwycają krajobrazem, ciepłym i krystalicznym morzem oraz białym piaskiem.

Jeśli jesteście świeżo upieczonymi rodzicami, myślicie o jakimś wyjeździe, ale się obwicie to warto wziąć katalog Grecosa do reki i poczytać kilka cennych rad jak spędzić udane wakacje i jaki hotel wybrać aby rodzinny wypoczynek był przyjemnością i dla rodziców i dla najmłodszych.

Grecja to przede wszystkim Kultura i historia. W katalogu Grecosa znajdziemy tu opisy ciekawych starożytnych zabytków wpisach na listę Światowego dziedzictwa Unesco.

Katalog już dostępny w naszym Biurze Podróży.

Żródło; Katalog Grecos.

Następny artykuł