Beach
Źródło: Obraz Free-Photos z Pixabay

Gdzie polecieć na wakacje w maju – propozycje biura podróży Rainbow

23 Marca 2021

Oprócz wielu ofert na wakacje w maju w Polsce, biuro podróży Rainbow proponuje nowe kierunki turystyczne na zagraniczne wyjazdy w maju, w tym wakacje na Półwyspie Iberyjskim.

Wakacje w Hiszpanii

Costa Brava w maju

Costa Brava to wybrzeże z wyjątkowymi plażami zatokowymi i ciekawymi zabytkami. Plaże są piaszczyste i szerokie, budowle okazałe, a katalońska kuchnia przepyszna. Wakacje na Costa Brava z Raibow dostępne będą od 8 maja.

Costa Del Sol w maju

Słoneczne, andaluzyjskie wybrzeże Hiszpanii to połączenie historii, słońca i plaż oraz znakomitej kuchni. Wypoczynkowe wakacje na Słonecznym Wybrzeżu i wycieczka objazdowa od Andalus do Andaluzji startują od 17 maja.

Wakacje w Portugalii

Madera z bujną zielenią i nastawieniem na aktywny wypoczynek wciąż przyjmuje turystów. Kontynent rząd planuje otworzyć 3 maja. Wypoczynek w Portugalii to wybrzeże Algarve z klifowym wybrzeżem i ukrytymi plażami. Portugalskie miasta Lizbona, Porto, Fatima czy Sintra to niezwykły klimat i wyjątkowe zabytki.
Wakacje w Portugalii to śródziemnomorski klimat, świeża i prosta kuchnia o wspaniałym smaku oraz lokalne wino.

Wakacje na Południu Europy

Grecja w maju

Wypoczynek w Grecji to letnie wakacje na słonecznych plażach z turkusową wodą lub w cieniu prze greckim winie. To także historyczna kultura, architektura i sztuka. Na wakacje w Grecji z Rainbow można wybrać Kretę, Chalkidiki, Korfu, Rodos, Zakynthos, Santorini, Riwierę Olimpijską, Kokkino Nero oraz Kos.

Chorwacja w maju

Wakacje w Chorwacji to starożytne miasta z murami, szafirowa woda i przepiękna natura w głębi lądu. Loty z Polski do Chorwacji ruszają 6 maja.

Albania w maju

Ten nieodkryty, malowniczy kraj rozwija się turystycznie. Wakacje w Albanii to górska sceneria, przepiękne wybrzeża, pełna życia Tirana i gościnność mieszkańców. Wypoczynek w Albanii w tym roku nie wymaga testów na Covid19. Pierwsze loty planowane są na 31 maja.

Pozostałe kierunki turystyczne
Na wakacje w maju biuro podróży Rainbow proponuje też swoje stałe kierunki. Są to Dominikana, Meksyk, Egipt, Kenia, Zanzibar, Emiraty Arabskie, Wyspy Kanaryjskie, Madera oraz Turcja.

Źródło www.r.pl

Następny artykuł