wodospad, Bali
Źródło: Obraz Oliver Sjöström z Pixabay

Gdzie polecieć na wakacje 2021 – egzotyczne kierunki turystyczne z Rainbow

24 Marca 2021

Egzotyczne kierunki na lato to nowa propozycja Biura podróży Rainbow. Powrót letniej egzotyki to wakacje na Dominikamie, Zanzibarze, Mauritiusie i Bali oraz w Meksyku i Kenii.

Egzotyczne wakacje z Rainbow

Jak podaje Biuro podroży Rainbow „Dreamlinery mamy wypełnione do maja, idziemy za ciosem”. Touroperator na lato 2021 proponuje nadal egzotyczne kierunki wakacyjne. Obecnie popularne są Meksyk i Dominikana, które lata bezpośrednim lotem z Katowic do bezpośrednich lotów samolotem Boeing 787 dołączy od sezonu letniego Bali. Rainbow na lato 2021 proponuje także Zanzibar, Mauritius oraz Kenię. W odpowiedzi na zapotrzebowanie turystów.

Wypełnione do maja Dreamlinery to sytuacja, której nie było przed pandemią. Polacy chcą zmienić klimat, a egzotyczne kierunki to zapewniają. Oferta na lato Rainbow to odpowiedź na prośby z kanałów sprzedaży Biura.

Wakacje na Dominikanie

W ofercie są wyjazdy wypoczynkowe do hoteli Playa Bachata czy Senator Puerto Plata, a także impreza objazdowa „Karaibska Ślicznotka” obejmująca największe atrakcje turystyczne Dominikany. Bezpośrednie loty z Warszawy i Katowic będą co tydzień do końca października.

Wakacje w Meksyku

Meksyk to oferta na lato dla rodzin i dziesiątki hoteli w Cancun i Riviera Maya. Rainbow oferuje też objazdowe wakacje w Meksyku - 16 dniowa „Wielka, meksykańska wyprawa” oraz 9 dniowa „Hasta la vista Mexico!” z największymi atrakcjami turystycznymi. Wyloty przez całe wakacje będą co tydzień z Warszawy i Katowic.

Wakacje na Bali

Ten dalekowschodni kierunek turystyczny to malownicze widoki, plaże i idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Do wyboru hotele w Tanjung Benoa czy Nusa Dua oraz program w formule „egzotyka light” ze zwiedzaniem. Loty na Bali z Warszawy będą w czwartki od 1 lipca.

Wakacje na Zanzibarze

Zanzibar to popularny kierunek turystyczny z hotelami przy plażach w Nungwi, Kendwa, Matemwe, Pwani czy Kiwengwa. Do wyboru są hotele 5gwiazdkowe i budżetowe, wyloty na Zanzibar z Warszawy i Katowic od 9 czerwca.

Wakacje w Kenii

Na letnie safari w Kenii najlepszy jest lipiec pozwalający obejrzeć Wielką Migrację Zwierząt. Do wyboru jest krótkie safari w Parku Tsavo West i 7-dniowe imprezy w parkach Masai Mara i Ambosel. Wakacje w Kenii to także piękne plaże w Diani, Mombasie i Malindi oraz formuła 7+7 wypoczynek i safari. Wyloty do Afryki od 26 czerwca z Warszawy.

Wakacje na Mauritiusie

Urlop na Mauritiusie to plaże z białym piaskiem i ciepłe wody Oceanu Indyjskiego oraz siedmiokolorowa ziemia, turkusowe laguny i żółwie w parku Casela. Mauritius to wymarzona podróż marzeń dla par, do wyboru też „egzotyka light” z wycieczkami po wyspie. Loty na Mauritius od sierpnia, ceny w hotelach o wysokim standardzie są wtedy lepsze niż w sezonie zimowym.

Źródło : materiały BP Rainbow

Następny artykuł