Palamy na plaży na Dominikanie
Źródło: Obraz Walkerssk z Pixabay

Egzotyczne wakacje z Coral Travel

1 Października 2021

Biuro podróży Coral Travel włącza się do walki o wyjazdy do egzotycznych kierunków. Na początek proponuje wczasy na Dominikanie i wycieczki do Dubaju.

Egzotyczne wczasy na Karaibach

Choć Biuro Podróży Coral Travel oferuje wakacje czarterowe do 15 kierunków, to wyspecjalizowało się w codziennych wyjazdach do Turcji w sezonie letnim i z tym kierunkiem wakacyjnym jest kojarzone. Ograniczało to mocno możliwości jeśli chodzi o wakacje w sezonie zimowym.

Tymczasem na rynku turystycznym wciąż trwa walka o klientów na wakacyjne kierunki egzotyczne. Coral Travel postanowiło włączyć się do rywalizacji, główny nacisk kładąc na Dominikanę i Dubaj. Pierwsze prace nad egzotycznymi wakacjami zaczęły się jeszcze przed pandemią, zostały one jednak zawieszone.

Na najbliższy sezon zimowy Coral Travel zdecydował się na wprowadzenie do oferty nowości, jaką są wakacje na Dominikanie. Biuro podróży będzie czarterować Dreamlinera od LOT-u, co może być pewnym ryzykiem, które touroperator bierze na siebie. Ogromna siatka agencyjna Corala pozwala zachować optymizm, jeśli chodzi o potencjał sprzedażowy wakacji na Karaibach.

Coral Trawel zaoferuje klientom ciekawe, 10-noclegowe wczasy na Dominikanie od grudnia do kwietnia. Ceny pojawiające się w ofercie niewiele przekraczające 4 000 zł dla pobytu bez wyżywienia wydają się konkurencyjne, więc mogą liczyć na dobre przyjęcie na rynku turystycznym.

Wczasy w Dubaju

Kolejny, rywalizacyjny i egzotyczny kierunek turystyczny w ofercie Biura podróży Coral Travel to według informacji touroperatora będzie Dubaj. Prawdopodobnie wyloty do Dubaju będą oparte na regularnych rejsach, co stwarza możliwości na mocne negocjacje cenowe. Tak jak w przypadku charterów na Dominikanę, partnerem Corala jeśli chodzi o loty do Dubaju będzie prawdopodobnie PLL LOT. Pozostaje kwestia tego, czy wynegocjowana ceny za przelot w dwie strony będzie na tyle korzystna, żeby z powodzeniem rywalizować o kierunek Dubaj na konkurencyjnym rynku turystycznym.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł