woda, nurkowanie
Źródło: Obraz Marcello Rabozzi z Pixabay

Dreamliner Itaki umożliwi wypoczynek na Malediwach

27 Lutego 2021

Pierwszy, inauguracyjny i bezpośredni lot na Malediwy w sezonie zima 2020/2021 za nami. Żeby umożliwić turystom wypoczynek na Malediwach, Itaka jako jedyna w Polsce oferuje bezpośrednie loty Dreamlinerem.

Jak na swojej stronie poinformował polski touroperator, Dreamliner Itaki 19 lutego wylądował na lotnisku w Male. To przełomowe wydarzenie dla prawie 300 osób rozpoczęło słoneczne wakacje na archipelagu Malediwy położonym na Oceanie Indyjskim.

Zgodnie z tamtejszą tradycją, samolot powitała salwą honorową lotniskowa straż pożarna, a pasażerom wręczono pamiątkowe zestawy gadżetów.

Bezpośrednio na Malediwy

Wyjazd na wakacje komfortowym Boeingiem 787 Dreamliner Itaki i bezpośredni lot na Malediwy to ogromna wygoda. Ten wypoczynek to dla wielu osób były długo wyczekiwane i wymarzone wakacje.

Klientów Itaki czekał na miejscu turkusowy ocean, przepiękne plaże i idealna pogoda. Na Malediwach o tej porze roku słońce świeci 9 godzin dziennie, a temperatura sięga 30°C.

Sielski wypoczynek nieco zakłóca pandemia, jednak wybierający wakacje na Malediwach nie muszą martwić się kwarantanną po powrocie, tamtejsze hotele wykonują testy, które z niej zwalniają. Sam pobyt odbywa się z zachowaniem miejscowych zasad bezpieczeństwa.

Wspaniałe warunki pogodowe zachęcają do wakacji na Oceanie Indyjskim. Rezerwacja do 6.05.2021r. zapewnia bezpłatny test RT-PCR. W sezonie zima 2020/2021 wyloty na Malediwy odbywają się w czwartki, w sezonie lato 2021 w środy, do 27 października.

źródło: https://www.itaka.pl

Następny artykuł