Plaża, morze, piasek
Źródło: Obraz Marco Dicuonzo z Pixabay

Dominikana i Meksyk - bezpośrednie loty z Katowic z Biura Podróży Rainbow

13 Lutego 2021

Już w lutym biuro Podróży Rainbow wprowadza bezpośrednie loty Dreamlinerem na Dominikanę i do Meksyku.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie wylotami do Meksyku i do Dominikany z Warszawy, Biuro Podróży Rainbow już w lutym wprowadza bezpośrednie loty z Katowic komfortowym Dreamlinerem, bez przesiadek i międzylądowań.

Klienci stęsknili się za wypoczynkiem, możliwością oderwania się od codzienności oraz ograniczeń wynikających z pandemii.

Dominikana i Meksyk to jedne z niewielu kierunków gdzie w tym momencie można podróżować bez Testów na COVID-19 .

Lecąc do Meksyku wymagany jest oczywiście paszport ważny minimum 6 miesięcy po przylocie do kraju, oraz deklaracja zdrowia. Dla obywateli z Polski nie ma obowiązku wizowego przy wyjazdach turystycznych do 90 dni, należy wypełnić kartę turystyczną i jej kopię okazać przy wylocie z kraju.

I teraz tylko lot około 12 godzin i możemy cieszyć się beztroskimi wakacjami, nad pięknymi plażami. W ofercie Biura Podroży Rainbow są dostępne wyjazdy tygodniowe, dwutygodniowe oraz dostępne dwie wycieczki objazdowe, dzięki którym można poznać najważniejsze zabytki Meksyku.

Podróżując do Dominikany podobnie jak do Meksyku wymagany jest paszport ważny minimum 6 miesięcy po przylocie do kraju, oraz wypełniona deklaracja zdrowia. Lecąc do Dominikany obowiązuje karta turystyczna, którą należy okazać na lotnisku. W ofercie Biura dostępne są wyloty tygodniowe oraz dwutygodniowe.

Dominikana zachwyca swoimi pudrowymi pięknymi plażami z miękkim piaskiem. Romantyczne krajobrazy, doskonale rozwinięta baza hotelowa, tropikalny klimat i zima od razu staje się gorąca i egzotyczna.

Źródło: www.r.pl, www turystyka.pl

Następny artykuł