people-821624_1920
Źródło: Image by fancycrave1 from Pixabay

Biuro podróży Rego-Bis stawia na aktywny wypoczynek na wyjazdach active

7 Kwietnia 2021

Katowickie Biuro podróży Rego-Bis organizuje nowe wyjazdy active. Wycieczki z transportem samolotem oraz autokarem przeznaczone są dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Wycieczki dla aktywnych

Biuro podróży Rego-Bis swoją ofertę kieruje dla turystów lubiących zwiedzanie oraz poznawanie lokalnej kultury. Dostępne są programy z transportem autokarowym lub lotniczym.

Przedstawicielka Rego-Bis katowickiego Biura podróży powiedziała „W tych trudnych czasach warto zadbać o dobrą formę, wiele osób stawia na bardziej aktywny wypoczynek i nie zawsze wakacje chce spędzić wypoczywając na plaży. Jestem pewna, że te osoby odnajdą coś dla siebie w ofercie Rego Active”.

Touroperator dla wzmocnienia relacji biur podróży i agentów turystycznych w obecnej sytuacji, chce zacieśnić współpracę tych segmentów. Dlatego niedawno Rego-Bis wprowadziło możliwość pobrania prowizji od wpłaconej do rezerwacji zaliczki na określonych zasadach.

Wakacje w Macedonii Północnej

Macedonia Północna to kraj, który świetnie wpisuje się w charakter wycieczek aktywnych. Do wyboru samolotowa wycieczka na hiking w macedońskich górach. Wędrówki, pływanie łódką, zwiedzanie Ochrydy i gotowanie z tamtejszymi mieszkańcami to spore atrakcje. Program obejmuje też osoby początkujące w górskich wyprawach.

Kolejna wycieczka aktywna to “Odkryj Piękno Macedonii Północnej’ z malowniczymi krajobrazami i poznawaniem macedońskich tradycji. Przed turystami nocleg w winnicy, pokaz pszczelarstwa i wypieku chleba, oraz grill w lokalnym gospodarstwie.

Wypoczynek na Bałkanach

Opcją dla samolotu jest autokarowa wycieczka aktywna do Chorwacji. Biuro podróży Rego-Bis proponuje kilka sezonowych wyjazdów na zwiedzanie Dalmacji, zbiór mandarynek, lawendy lub trufli.

Wszystkie wycieczki aktywne z bogatym programem zwiedzania odbywają się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł