Wyspa Mahe na Seszelach
Źródło: Obraz Swosch z Pixabay

Wakacje na Seszelach – bezpośrednie loty z Warszawy

2 Października 2021

Linie lotnicze Air Seychelles uruchamiają jedyne w Europie, bezpośrednie połączenia rejsowe z Warszawy na Seszele. Loty z Lotniska Chopina będą realizowane od grudnia 2021 roku.

Bezpośrednie loty na Seszele z Warszawy

Polska, jako jedyny kraj w Europie będzie od grudnia 2021 mogła zaoferować bezpośrednie loty na Seszele z Warszawy. Do sfinalizowania połączenia potrzebna jest umowa bilateralna na poziomie rządowym, trwają obiecujące rozmowy.

Połączenia rejsowe z lotniska Chopina samolotem A320neo na 168 pasażerów Air Seychelles będą dostępne dwa razy w tygodniu. Bezpośrednie loty na Szeszele z Warszawy zaplanowano na środy i soboty. Start z Warszawy będzie o 20:30, lądowanie o 10:30, z Mahe do Warszawy o 11:00 lądowanie o 19:05. Ceny biletów w ekonomicznej klasie maja się zaczynać od 2799 zł.

Lot do Mahe na Seszelach będzie trwał 10 godzin, w Kairze zaplanowano techniczny postój. Na wakacje na Seszelach będzie można wybrać jeden z hoteli na wyspie Mahe lub polecieć na inne, dostępne 15 rejsowymi dziennymi lub czarterowymi połączeniami Air Seychelles. Linia oferuje też połączenia na Mauritius i Malediwy.

Aktualne warunki wyjazdu na Seszele obowiązujące wszystkich to wykonanie testu PCR na 72 godziny przed wylotem, negatywny wynik należy razem z voucherem hotelowym wgrać na portal rejestrujący turystów lecących na wczasy na Seszelach. Na wyspach jest bardzo wysoki poziom zaszczepienia.

Wakacje na Seszelach

Przedstawiciel Air Seychelles powiedział, że bezpośrednie loty na Seszele jest to marzenie wielu osób. Linia chce też żeby Seszele stały się bardziej dostępnym kierunkiem wakacyjnym. Dlatego oferuje przystępne ceny biletów, a noclegi na wyspie można znaleźć w każdej półce cenowej. Wakacje na Seszelach to także oferta dla rodzin, powstał tam pierwszy resort w popularnej w Polsce formule all inclusive.

Przewoźnik jest zainteresowany współpracą z polskimi touroperatorami na połączenia czarterowe, jakie w Europie ma jedynie z Bukaresztu. Dla Biur podróży Air Seycheles oferuje bloki miejsc i dynamiczne pakietowanie.

Rejsowe, bezpośrednie połączenia na Szeszele zaplanowano od grudnia 2021 do końca marca 2022 roku. Jeżeli zainteresowanie lotami będzie duże, Air Seychelles nie wyklucza przedłużenia na kwiecień do sierpnia. Będzie wtedy można wybrać się na wakacje na Seszelach także latem.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł