Samolot
Źródło: Obraz Gerhard G. z Pixabay

Bezpośrednie loty między Polską i Włochami dzięki Lumiwings i TAL Aviation Poland

7 Marca 2021

Linie lotnicze Lumiwings uruchamiają od 29 marca bezpośrednie loty pomiędzy Włochami i Polską. Partnerem włoskiego przewoźnika w zakresie sprzedaży i marketingu został TAL Aviation Poland.

Linie lotnicze Lumiwings mają siedzibę na lotnisku Forli w północnych Włoszech, przewoźnik opublikował właśnie rozkład lotów na lato 2021 roku. Dotyczy on rejsów z Łodzi i Katowic do Forli, a także z Katowic do Perugii.

Jeżeli planujemy wypoczynek lub wyjazd służbowy, bezpośrednie loty między państwami znacznie ułatwiają podróżowanie. Wakacje we Włoszech są bardzo popularne, można skorzystać z gotowych propozycji biur podróży lub zaplanować urlop samemu. Bezpośredni lot do Włoch z pewnością ułatwi to zadanie.

Dodatkowa atrakcja turystyczna dla podróżujących to rejsy z lotniska Forli do portów na Morzu Śródziemnym, między innymi do Santorini, Rodos, Sycylii, Korfu, Kefalonii i Heraklionu. To znacznie zwiększa możliwości na wakacje nad Morzem Śródziemnym.

Bezpośrednie połączenia lotnicze do Włoch

Pierwsze bezpośrednie loty między Polską a Włochami ruszą 29 marca 2021r., stopniowo wprowadzane będą następne kierunki przez całe lato.

TAL Aviation Group to reprezentant międzynarodowych linii lotniczych w ponad 50 krajach. Polski oddział wesprze Lumiwings w uruchomieniu i sprzedaży rejsów. Dyrektor TAL Aviation Poland zapewnia, że linia lotnicza Lumiwings rozwija się dynamicznie oraz ma profesjonalne i przyjazne podejście przy lotach indywidualnych oraz grupowych.

Plan lotów

Na przełomie marca i kwietnia ruszą loty Forli – Katowice, od czerwca z Łodzi do Forli i z Katowic do Perugii oraz loty łączone przez Forli do Trapani na Sycylii.

Forli – Katowice – Forli i Perugia – Katowice – Perugia 2 razy w tygodniu (poniedziałki i piątki), Forli – Łódź – Forli 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty).

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł