samolot
Źródło: Obraz Free-Photos z Pixabay

Bezpieczne podróżowanie z Wizz Air

22 Maja 2021

Linia Wizz Air wprowadza dodatkowe procedury w zakresie higieny dla poprawy bezpieczeństwa podróży. Przewoźnik ogłosił też letni rozkład lotów na rok 2022.

Bezpieczeństwo podróży

Linia lotnicza Wizz Air chce zapewnić pasażerom i załodze bezproblemowe oraz bezpieczne podróżowanie. Przewoźnik wdrożył nowe procedury dotyczące higieny, które mają ułatwić zachowanie dystansu fizycznego przy wchodzeniu na pokład samolotów. Procedury dotyczą też zwiększenia czystości w samolotach Wizz Air.
Dla zminimalizowania niepotrzebnego kontaktu fizycznego na lotnisku, pasażerowie mają odprawiać się drogą elektroniczną. Płatności za usługi powinny być realizowane online.
Wizz Air aby powstrzymać ewentualne rozprzestrzenianie się infekcji, prosi swoich pasażerów o przestrzeganie nowych procedur związanych z zachowaniem dystansu przy wchodzeniu do samolotów oraz schodzeniu z pokładu. Wszystkie działania mają wspomóc bezpieczne podróżowanie.

Zmiana rezerwacji

Pasażerowie przewoźnika do swoich rezerwacji mogą dodać usługę WIZZ Flex. Gwarantuje ona, że w razie zmiany okoliczności lub zmiany terminu czy miejsca podróży, pasażerowie mogą do 3 godzin przed odlotem anulować rezerwację. Nie poniosą żadnych opłat, a pierwotna kwota taryfy zostanie im zwrócona jako kredyt WIZZ. Takie rozwiązanie gwarantuje pasażerom, w tak niepewnym czasie, dodatkowe zabezpieczenie rezerwacji.

Sezon lato 2022 z Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air zaprezentowała rozkład lotów na lato 2022. Oferta obejmuje 200 tras z 10 lotnisk na terenie Polski. Są to loty do europejskich metropolii oraz rejsy do kierunków wakacyjnych.
Manager w Wizz Air Paulina Gosk zapewniła, że przewoźnik z radością ogłasza rozkład lotów na lato 2022. Są to atrakcyjne kierunki turystyczne i biznesowe. Z 10 polskich lotnisk Wizz Air poleci między innymi do Londynu Luton, Madrytu, Rzymu, Larnaki, Kutaisi, na Maltę, Santorini czy Rodos. Podróże przewoźnik oferuje w niskich cenach, a wdrożone zasady higieniczne sprawiają, że pasażerowie będą podróżować wygodnie i bezpiecznie.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł