Zjeżdżalnia w Parku Wodnym
Źródło: Obraz Max Romulus z Pixabay

Aquapark w Beszeniowej na Słowacji ma nowy hotel

17 Sierpnia 2021

Park wodny Besenova w Słowacji można teraz odwiedzić zatrzymując się w nowym hotelu prze kompleksie. Hotel Akvamarin jest największym na Liptowie i jednym z największych na Słowacji.

Nowy hotel Akvamarin na Słowacji

Nowy, największy na Liptowie czterogwiazdkowy hotel Akvamarin powstał tuż obok Aquaparku Beszeniowa na Słowacji. Jest to też jeden z największych obiektów noclegowych w kraju. Cała wieś Bešeňová dzięki temu oferuje łącznie 2500 miejsc noclegowych, 1500 mieści się w Aquaparku.

Bešeňová na Słowacji to najczęściej odwiedzana miejscowość w całym powiecie Rużomberok. Nowy hotel tuż przy Aquaparku jeszcze bardziej uatrakcyjnia lokalną ofertę. Wakacje na Słowacji w nowym hotelu według Regionalnej Organizacji Turystycznej mają być bezpieczne i zapewniać bezpieczną egzotykę.

Termalny Aquapark Besenova na Słowacji u podnóża Tatr Niskich to jeden z największych i najładniejszych tego typu obiektów w Europie Środkowej. Oferuje baseny termalne i zwykłe, także całoroczne, oraz wiele atrakcji dla dzieci.

Aquapark Beszeniowa z nowym hotelem

Hotel Akvamarin to 9 kondygnacyjny kompleks apartamentowy, który może przyjąć 960 gości. Jest bezpośrednio połączony z parkiem wodnym Besenova, do zadaszonej hali basenowej można przejść przez korytarz, nie wychodząc z budynku.

Parter hotelu zajmują strefy wejściowe i recepcje, lobby bar i restauracja na 190 osób, ostatnie piętro to podniebny bar z jacuzzi. Hotel Akvamarin oferuje 235 kawalerek oraz apartamentów idealnych dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i mają widok na Park Wodny Besenova.

Dla gości zatrzymujących się w hotelu Akvamarin atrakcją jest z pewnością fakt, że do Parku Wodnego Besenova mają bezpłatny wstęp. Hotel ma tez odrębny, własny basen termalny, ale goście mogą też skorzystać z wszystkich atrakcji, jakie oferuje park Beszeniowa.

Źródło : https://www.waszaturystyka.pl

Następny artykuł